"2012-2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 ақпандағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 ақпанда № 3-1-165 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 3-1-164 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 13 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «28 609 265» сандары «28 931 949» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «14 681 232» сандары «15 003 916» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «35 187 265» сандары «35 182 086, 9» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «70 000» сандары «544 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «70 000» сандары «544 000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-6 648 000» сандары «-6 794 137,9» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «6 648 000» сандары «6 794 137,9» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
1 азат жол алынып тасталсын.
3) 8 тармақтағы:
1 азат жол алынып тасталсын;
2 азат жол алынып тасталсын
6 азат жол бөлігінде:
«393 000» сандары «444 806» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«1 101 083» сандары «1 088 083» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«679 279» сандары «737 779» сандарымен ауыстырылсын;
14 азат жол бөлігінде:
«2 382 498» сандары «2 349 498» сандарымен ауыстырылсын;
15 азат жол бөлігінде:
«253 171» сандары «237 066» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2011 года № 415 "О бюджете города Актобе на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 февраля 2012 года № 3-1-165. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2012 - 2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 415 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2012 года за № 3-1-164, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 24 января 2012 года № 13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «28 609 265» заменить цифрами «28 931 949», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «14 681 232» заменить цифрами «15 003 916»;
в подпункте 2):
затраты цифры «35 187 265» заменить цифрами «35 182 086,9»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «70 000» заменить цифрами «544 000», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «70 000» заменить цифрами «544 000»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры « -6 648 000» заменить цифрами «-6 794 137,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «6 648 000» заменить цифрами «6 794 137,9».
2) в пункте 6:
исключить абзац 1.
3)в пункте 8:
исключить абзац 1;
исключить абзац 2;
в части абзаца 6:
цифры «393 000» заменить цифрами «444 806»;
в части абзаца 8:
цифры «1 101 083» заменить цифрами «1 088 083»;
в части абзаца 10:
цифры «679 279» заменить цифрами «737 779»;
в части абзаца 14:
цифры «2 382 498» заменить цифрами «2 349 498»;
в части абзаца 15:
цифры «253 171» заменить цифрами «237 066»;
и дополнить абзацами следующего содержания:

«Балаларға қосымша білім беру – 13 000 мың теңге»;
«Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету – 62 216 мың теңге»;
«Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру – 278 105 мың теңге»;
«Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту – 190 000 мың теңге».
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының          Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
А. Мырзалин                  С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезектен тыс екінші сессиясының
2012 жылғы 3 ақпандағы
№ 12 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті
Санаты
Мөлшері (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары

«13 000 тысяч тенге - на дополнительное образование для детей»;
«62 216 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов»;
«278 105 тысячи тенге - на благоустройство и озеленение населенных пунктов»;
«190 000 тысяч тенге - на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц».
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
А. Мурзалин                       С. Шинтасова
Приложение 1
к решению внеочередной
второй сессии маслихата
города Актобе
от 3 февраля 2012 года № 12
Бюджет города Актобе на 2012 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

7838,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
148740,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
2587489,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
217709,0
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36908,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44410,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шаралар мен конкурстар өткiзу
28310,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
97371,0
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2369780,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2369780,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1398206,7
2
Әлеуметтік көмек
1338781,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1338781,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
260850,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9972,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
156187,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
635478,7
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
7020,0
009
1999 жылғы 26 шілдеде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әулеуметтік қолдау
166,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1335,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
39188,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
98430,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
59995,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
41216,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28944,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59425,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

7838,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
148740,0
9
Прочие услуги в области образования
2587489,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
217709,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36908,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44410,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
28310,0
012
Капитальные расходы государственного органа
310,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
97371,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2369780,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2369780,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1398206,7
2
Социальная помощь
1338781,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1338781,7
002
Программа занятости
260850,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9972,0
006
Оказание жилищной помощи
156187,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
635478,7
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
7020,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қаһарманы», почетных званий республики
166,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1335,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
39188,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
98430,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
59995,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41216,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28944,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59425,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)