"2012-2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қазандағы № 73 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қарашада № 3429 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 3-1-164 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 13 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «38 107 537» сандары «39 872 871,9» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер «402 000» сандары «1 702 000» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «23 887 504» сандары «24 352 838,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «44 294 674,9» сандары «44 760 009,8» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-6 544 137,9» сандары «-5 244 137,9» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «6 544 137,9» сандары «5 244 137,9» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
3 азат жол бөлігінде:
«231 303» сандары «236 773» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөлігінде:
«95 170» сандары «94 878» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«7 838» сандары «7 718» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақтағы:
3 азат жол бөлігінде:
«294 548» сандары «298 117» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«1 634 929» сандары «1 830 323» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«1 142 144» сандары «1 150 741» сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жол бөлігінде:
«1 282 674» сандары «1 958 369» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«963 922» сандары «721 267» сандарымен ауыстырылсын;
12 азат жол бөлігінде:
«340 213» сандары «445 413» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2011 года № 415 "О бюджете города Актобе на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2012 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2012 года № 3429. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2012 - 2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 415 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2012 года за № 3-1-164, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 24 января 2012 года № 13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «38 107 537» заменить цифрами «39 872 871,9», в том числе по:
поступлениям от продажи основного капитала цифры «402 000» заменить цифрами «1 702 000»;
поступлениям трансфертов цифры «23 887 504» заменить цифрами «24 352 838,9»;
в подпункте 2):
затраты цифры «44 294 674,9» заменить цифрами «44 760 009,8»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-6 544 137,9» заменить цифрами «- 5 244 137,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «6 544 137,9» заменить цифрами «5 244 137,9».
2) в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры «231 303» заменить цифрами «236 773»;
в части абзаца 7:
цифры «95 170» заменить цифрами «94 878»;
в части абзаца 10:
цифры «7 838» заменить цифрами «7 718»;
3) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «294 548» заменить цифрами «298 117»;
в части абзаца 6:
цифры «1 634 929» заменить цифрами «1 830 323»;
в части абзаца 8:
цифры «1 142 144» заменить цифрами «1 150 741»;
в части абзаца 9:
цифры «1 282 674» заменить цифрами «1 958 369»;
в части абзаца 10:
цифры «963 922» заменить цифрами «721 267»;
в части абзаца 12:
цифры «340 213» заменить цифрами «445 413»;
в части абзаца 13:

5) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы мәслихатының хатшысы
А.Самойленко С.Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2012 жылғы 27 қазандағы
№ 73 шешіміне қосымша
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 415 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Ақтөбе қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Мөлшері (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атаулары

5) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Секретарь маслихата
маслихата города Актобе               города Актобе
А.Самойленко                     С. Шинтасова
Приложение
к решению маслихата города Актобе
от 27 октября 2012 года № 73
Приложение 1
к решению маслихата города Актобе
от 20 декабря 2011 года № 415
Уточненный бюджет города Актобе на 2012 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

7412034,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7412034,0
003
Жалпы білім беру
6759470,0
006
Балаларға қосымша білім беру
497519,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7718,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
147327,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
3472416,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1037978,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38836,8
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44410,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
27570,9
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
276,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
94878,0
019
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
4650,0
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10400,0
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдардың күрделі шығыстары
816956,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2434438,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2434438,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1455026,1
2
Әлеуметтік көмек
1382672,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1382672,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
215200,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4800,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
149387,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
746271,1
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
7020,0
009
1999 жылғы 26 шілдеде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

7412034,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7412034,0
003
Общеобразовательное обучение
6759470,0
006
Дополнительное образование для детей
497519,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7718,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
147327,0
9
Прочие услуги в области образования
3472416,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1037978,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38836,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44410,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
27570,9
012
Капитальные расходы государственного органа
276,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
94878,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
4650,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10400,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
816956,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2434438,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2434438,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1455026,1
2
Социальная помощь
1382672,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1382672,1
002
Программа занятости
215200,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4800,0
006
Оказание жилищной помощи
149387,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
746271,1
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
7020,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қаһарманы», почетных званий республики