Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 61 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 3464 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 қарашадағы № 191 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 06.11.2014 № 191 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға және бала жасынан, жалпы аурудан І, ІІ, ІІІ топтағы мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар алушыларға, жарақат алған, не болмаса әскери борышын орындауға байланысты емес аурулардан әскери қызметшілер қатарынан мүгедектерге 3000 теңге көлемінде ай сайынғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Мерекелік даталарға сәйкес, біржолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін:
"1 қазан – Халықаралық қарттар күніне" – базалық қосымша төлемді қоса есептегенде ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлерге - 10000 теңге;
"1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне" – кәмелеттік жасқа толмаған (18 жасқа дейінгі) балаларына атаулы әлеуметтік көмек алатын отбасыларына - 20000 теңге.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы:
А.ӨМІРЗАКОВА
Аудандық мәслихат
хатшысы:
А.ЕРМАҒАМБЕТ

Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27 ноября 2012 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 декабря 2012 года № 3464. Утратило силу - (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 06 ноября 2014 года № 191)
Сноска. Утратило силу – (письмо маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 06.11.2014 № 191).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказывать ежемесячную социальную помощь семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет и получателям государственных социальных пособий по инвалидности I, II, III групп с детства, от общего заболевания, инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанные с выполнением воинского долга в размере 3000 тенге.
2. Оказывать единовременную социальную помощь к праздничным датам:
к "1 октября – Международному дню пожилых людей" - пенсионерам получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, с учетом базовой доплаты по 10000 тенге;
к "1 июня – Международному дню защиты детей - семьям получающим государственную адресную социальную помощь на несовершеннолетних детей (до 18 лет) - 20000 тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Председатель сессии
А.УМИРЗАКОВА
Секретарь районного
маслихата
А.ЕРМАГАМБЕТ