2012 жылы аудан бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 22 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 3 ақпанда № 3-3-136 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 548 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2012.12.28 № 548 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» № 836 қаулысына сәйкес Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі бекітілсін № 1 қосымшаға сәйкес.
2. 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін № 2 қосымшаға сәйкес.
3. Қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбек ақысы Қазақстан Республикасының заңнамасымен 2012 жылға белгіленген ең төменгі еңбек ақы мөлшерінде белгіленсін.
4. «Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
5. «Алға аудандық қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі мен «Алға аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі белгіленген қаражат шегінде жұмыссыздарға ақылы қоғамдық жұмыс ұйымдастыру мақсатында қаржыландыруды аудан бюджетінен қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ш.Ағыбаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                            Қ. Сарсенғалиев
Қосымша № 1
Алға ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23.01.
№ 22 қаулысымен бекітілді
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі
«Алға қалалық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Бестамақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Бесқоспа селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Ильинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Қарағаш селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Қарақобда селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Маржанбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Сарыхобда селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Үшқұдық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Тамды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Тоқмансай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме.
«Ақтөбе облысы Алға ауданы қорғаныс істері бөлімі» мемлекеттік мекеме.
«Алға аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекеме.
«Алға аудандық білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекеме.
«Алға ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекеме.
«Алға Тазалық» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
«Алға аудандық орталық аурухана» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыныны
«Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Ақтөбе облыстық инспектурасы» мемлекеттік мекеме.
«Алға аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекеме. (жеке келісім-шарт бойынша)
Қосымша № 2
Алға ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 23.01.
№ 22 қаулысымен бекітілген
2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Қоғамдық жұмыстардың
(жобаның) түрлері
Адам саны
Барлығы
1-тоқсан
2-тоқсан
3-тоқсан
4-тоқсан
1
2
3
4
5
6
7
1
«Тұрғын үй құрылысы,
жөндеу және
әлеуметтік мәдени
объектілерді жөндеу»
жобасы

Об организации общественных работ по району на 2012 год
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 23 января 2012 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 февраля 2012 года № 3-3-136. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 28 декабря 2012 года № 548
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 28.12.2012 № 548.
В соответствии со статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году согласно приложения № 1.
2. Утвердить виды и объемы общественных работ на 2012 год согласно приложения № 2.
3. Размер оплаты труда безработных, занятых на общественных работах установить в сумме минимального размера заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2012 год.
4. Государственному учреждению «Алгинский районный отдел занятости и социальных программ» организовать общественные работы для безработных граждан.
5. Государственному учреждению «Алгинский районный отдел финансов» и Государственному учреждению «Алгинский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства» выделить средства для организации общественных работ в пределах плана финансирования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Ш.Агыбаева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                             К. Сарсенгалиев
Приложение № 1
Утверждено Акиматом Алгинского района
постановлением № 22
от 23.01.2012 года
Перечень организации в которых будут проводиться общественые работы в 2012 году
Государственное учреждение «Аппарат акима Алгинкого городского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестамакского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Бескоспинского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Ильинского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Карабулакского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагашского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракудыкского аульного округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Карахобдинского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Маржанбулакского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыхобдинского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкудыкского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарат акима Тамдинского сельского округа»
Государственное учреждение «Аппарт акима Токмансайского сельского округа»
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Алгинского района Актюбинской области»
Государственное учреждение «Алгинский районный отдел внутренних дел»
Государственное учреждение «Алгинский районный отдел образования, физической культуры и спорта»
Государственное учреждение «Алгинский районный государственный архив»
Коммунальная государственная предприятия «Алга Тазалык»
Государственная коммунальная предприятия «Алгинская районная центральная больница»
Государственное учреждение «Актюбинская областная инспектура по сортировке сельскохозяйственных семян»
Государственное учреждение «Алгинский районный отдел занятости и социальных программ» (по индивидуальному договору)
Приложение 2
Утверждено постановлением № 22
Акимата Алгинского районаот
23.01.2012 года
Виды и объемы общественных работ на 2012 год
Виды (проекты)
общественных работ
Количество человек
Всего
1-квартал
2-квартал
3-квартал
4-квартал
1
2
3
4
5
6
7
1
Проект «Жилищное строительство, ремонт и ремонт социально культурных объектов»