Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 "2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 мамырдағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 3-4-149 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 мамырдағы № 04-13/76 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 20.05.2013 № 04-13/76 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тізілімінде № 3-4-138 санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда № 3, 2012 жылғы 26 қаңтарда № 4 «Жем -Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
«2 421 127» деген сандар «2 510 745» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
«857 227» деген сандар «946 845» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
«2 806 341,1» деген сандар «2 898 399,8» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«10 923» деген сандар «13 350» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
12 135» деген сандар «14 562» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
«-396 137,1»  деген сандар «-401 004,8» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
«396 137,1» деген сандар «401 004,8» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 5 тармақта
2 абзацтағы «15 598» деген сандар «18 211» деген сандармен ауыстырылсын;
5 абзацтағы «3 701» деген сандар «3 982» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта
1 абзацтағы «24 500» деген сандар «14 700» деген сандармен ауыстырылсын;
2 абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға – 15500 мың теңге;»
4) 9 тармақта
3 абзацтағы «3 947» деген сандар «9 711» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 71 мың теңге;»

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 198 "О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 мая 2012 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2012 года № 3-4-149. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 мая 2013 года № 04-13/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20.05.2013 № 04-13/76).
В соответствии статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 198 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-4-138 опубликованное 19 января 2012 года в газете № 3, 26 января 2012 года № 4 «Жем - Сағыз») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «2 421 127» заменить цифрами «2 510 745»;
в том числе
поступление трансфертов
цифры «857 227» заменить цифрами «946 845»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 806 341,1» заменить цифрами «2 898 399,8»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «10 923» заменить цифрами «13 350»;
в том числе
бюджетные кредиты
цифры «12 135» заменить цифрами «14 562»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит)
цифры «-396 137,1» заменить цифрами «-401 004,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры «396 137,1» заменить цифрами «401 004,8».
2) в пункте 5
в абзаце 2
цифры «15 598» заменить цифрами «18 211»;
в абзаце 5
цифры «3 701» заменить цифрами «3 982»;
3) в пункте 8
в абзаце 1
цифры «24 500» заменить цифрами «14 700»;
абзац 2 исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
«На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020 - 15500 тысяч тенге»
4) в пункте 9
в абзаце 3
цифры «3 947» заменить цифрами «9 711»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов - 71 тысяч тенге».

35 792,0
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 900,0
010
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20 310,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 982,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
175 533,0
2
Әлеуметтiк көмек
157 188,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
157 188,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
63 809,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
554,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 071,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 379,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22 782,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
445,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 148,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 345,0
451
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 345,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 945,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
242 158,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
135 129,7
466
Ауданның сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
135 129,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
24 411,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
95 218,7
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы және тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
0,0
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға

35 792,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
9 900,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного масштаба
20 310,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 982,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 600,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
175 533,0
2
Социальное обеспечение
157 188,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
157 188,0
002
Программа занятости
63 809,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
554,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 071,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 379,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22 782,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
445,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 148,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 345,0
451
Отдел занятости и социальных программ района
18 345,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 945,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
242 158,7
1
Жилищное хозяйство
135 129,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района
135 129,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
24 411,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
95 218,7
018
Строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020