Шектеу шараларын енгізіп ветеринарлық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 20 ақпандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда № 3-4-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 02.04.2013 № 32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдесіндегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 01 ақпандағы ұсынысының негізінде, Қарауылкелді ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түйе малдарынан құтыру ауруының шығуына байланысты Қарауылкелді ауылдық округінің «Төрқұдық» елді мекенінде шектеу іс-шаралары енгізіліп, ветеринарлық режим белгіленсін.
2. Қарауылкелді ауылдық округінің бас мал дәрігері (Г.Садуова) міндетті ветеринарлық шараларын ұйымдастырып және жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасары Қ.Ізбағанбетке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округ әкімі                                Е.А. Қалиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 20 февраля 2012 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 15 марта 2012 года № 3-4-143. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 2 апреля 2012 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 02.04.2013 № 32.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О ветеринарии», и  на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Байганинского района от 01 февраля 2012 года, аким Карауылкелдинского аульного округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства верблюдов установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий в населенном пункте «Торкудук» Карауылкелдинского аульного округа.
2. Главному ветеринарному врачу Карауылкелдинского аульного округа (Г.Садуова) организовать и провести обязательные ветеринарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима аульного округа (К.Избаганбет).
4. Настоящее решение вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
аульного округа                             Е.А.Калиев