Шектеу шараларын енгізіп ветеринариялық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 тамыздағы № 100 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте № 3411 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 24 қазандағы № 164 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 24.10.2012 № 164 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы" жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Байғанин ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 27 шілдедегі ұсынысы негізінде Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді селосында ірі қара малдары арасынан құтыру ауруының эпизоотия ошағының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу шараларын енгізіп ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қарауылкелді ауылдық округінің бас мал дәрігері (К.Амангосова) міндетті ветеринарлық шараларын ұйымдастырып және жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің орынбасарына (Қ.Ізбағанбет) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық
округі әкімі                            Е.А. Қалиев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 27 августа 2012 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 сентября 2012 года № 3411. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 24 октября 2012 года № 164
Сноска. Утратило силу решением акима Карауылкелдинского аульного округа Байганинского района Актюбинской области от 24.10.2012 № 164.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Байганинского района от 27 июля 2012 года, аким Карауылкелдинского аульного округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бешенства среди крупного рогатого скота на территории на территории села Карауылкелды Карауылкелдинского аульного округа установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний.
2. Главному ветеринарному врачу Карауылкелдинского аульного округа (К. Амангосова) организовать и провести обязательные ветеринарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима аульного округа (К.Избаганбет)
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
аульного округа                         Е.А. Калиев