Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 60 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 тамызда № 3-6-150 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 жетоқсандағы № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 188 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 (нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-127 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 3 қарашасындағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 60 (4638) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістерименитолықтырулариенгізілсін:
2 тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
7) тармақшадан кейінгі азат жолы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1 және 2-2 тармақтармен толықтырылсын:
2-1 Жыл сайын зейнеткерлерге, базалық төлеммен есептегендегі төменгі мөлшерде және ең төменгі мөлшердегі зейнетақы алатын зейнеткерлерге Халықаралық қарттар күніне 10,0 (он мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін;
2-2 Жыл сайын әлеуметтік жағынан аз қамтылған 18 (он сегіз) жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алатын отбасыларға Халықаралық балалар күніне 20,0 (жиырма мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        хатшысы
Н. Смолинец                         Х. Жылқыбеков

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 сентября 2011 года № 313 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 8 августа 2012 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 августа 2012 года № 3-6-150. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20 декабря 2013 № 188
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20.12.2013 № 188.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-VI районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 27 сентября 2011 года № 313, зарегистрированное в реестре Государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3-6-127, опубликованное за № 60(4638) от 3 ноября 2011 года в районной газете «Карғалы» следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 2 исключить;
абзац после 7) подпункта исключить;
дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующеготсодержания:
2-1 Ежегодно пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, с учетом базовой доплаты к Международному дню пожилых людей выплачивать по 10,0 (десять тысяч) тенге.
2-2 Ежегодно малообеспеченным семьям, имеющим детей до 18 (восемнадцати) лет, получающим государственную адресную социальную помощь к Международному дню защиты детей выплачивать по 20,0 (двадцать тысяч) тенге».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н. Смолинец                       Х. Жылкыбеков