Степной ауылдық округінің көшелерін атау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Степной ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 маусымда № 3-6-141 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Степной ауылдық округінің әкімінің 04.04.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тұрғындардың пікірін ескере отырып, Степной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степной ауылдық округінің көшелеріне келесі атаулары берілсін:
Степной ауылының:
Сәрке батыр;
Ахмет Жұбанов;
Д.А. Қонаев;
Шоқан Уәлиханов;
Б. Момышұлы;
Тәуелсіздік;
М. Оспанов;
Әлия Молдағұлова;
Жастар;
Абай;
М. Маметова;
Е.З.Ракчеев;
Қайрақты ауылының:
Ж. Жараспаев;
Әбілқайыр хан;
Жастар - Қайрақтысай ауылының көшесі Қайрақты ауылының Жастар көшесінің жалғасы болыды;
Первомай ауылының:
Қазақстан;
Мамыт ауылының:
Орталық;
Достық;
Шахтерлар.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Степной ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы Б. Жолдыбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Степной ауылдық
округінің әкімі: Г. Жүзбаев

О наименовании улиц Степного сельского округа
Решение акима Степного сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 18 мая 2012 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 5 июня 2012 года № 3-6-141
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық" заменено словами "ауылдық" текст на русском языке без изменений решением акима Степного сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 04.04.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения населения, аким Степного сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам Степного сельского округа:
Села Степное:
Сарке батыра;
Ахмет Жубанова;
Д.А. Кунаева;
Шокан Уалиханова;
Б. Момышулы;
Тауелсиздик;
М. Оспанова;
Алии Молдагуловой;
Жастар;
Абая;
М. Маметовой;
Е.З. Ракчеева;
Села Кайракты:
Ж. Жараспаева;
Абилхайрхана;
Жастар - улица села Кайрактысай является продолжением улицы Жастар;
Села Первомайское:
Казахстанская;
Села Мамыт:
Орталык;
Достык:
Шахтерская.
2. Контроль по исполнению настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима Степного сельского округа Жолдыбаеву Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Степного
сельского округа: Г. Жузбаев