Мәртөк ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 8 тамыздағы № 251 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3-8-155 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 426 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 23.12.2013 № 426 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі «Сауда қызметін реттеу туралы» Заңының 8 және 27 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 «Ішкі сауда Ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес Мәртөк ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мәртөк ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орналасатын жерлер қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Қ.Кенжеғұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М.Елеусізов
Мәртөк ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 8 тамыздағы
№ 251 қаулысына қосымша
Мәртөк ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орналасатын жерлер
Ауыл атауы
Сауда орындары
Орын саны
Аққұдық селолық округі
1
Вознесеновка
Есет - батыр көшесі
(дәрігерлік амбулаторияның қасында)
2
2
Веренка
Б.Момышұлы көшесі
(селолық кітапхананың қасында)
2
Байнассай селолық округі
3
Ақмоласай
Ә.Молдағұлова көшесі № 24
(селолық клуб ауласында)
2
4
Байнассай
Орталық бұрылыс көшесі № 1
(саябақтың ауданы)
2
5
Горноводск
Қызылкөл көшесі № 13
2
6
13 жыл Қазақстан

Об определении мест для осуществления выездной торговли в Мартукском районе
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 8 августа 2012 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2012 года № 3-8-155. Утратило силу постановлением Мартукского районного акимата Актюбинской области от 23 декабря 2013 года № 426
Сноска. Утратило силу постановлением Мартукского районного акимата Актюбинской области от 23.12.2013 № 426.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Мартукском районе согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжегулова Б.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М.Елеусизов
Приложение к постановлению
акимата Мартукского района
от 8 августа 2012 года № 251
Места для осуществления выездной торговли в Мартукском районе
Наименование села
Места торговли
Количество мест
Аккудукский сельский округ
1
Вознесеновка
улица Есет батыра
(возле врачебной амбулатории)
2
2
Веренка
улица Б.Момышулы
(возле сельской библиотеки)
2
Байнассайский сельский округ
3
Акмоласай
улица А.Молдагуловой № 24
(во дворе сельского клуба)
2
4
Байнассай
улица Центрального поворота № 1 (район парка)
2
5
Горноводск
улица Кызыл кол № 13
2
6
13 лет Казахстана