Мұғалжар ауданында жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы № 46 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 наурызда № 3-9-164 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012.06.11 № 228 Қаулысымен.

Об организации и финансировании молодежной практики в Мугалжарском районе
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 февраля 2012 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 марта 2012 года № 3-9-164. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 11 июня 2012 года № 228
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 11.06.2012 № 228.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7 тармақшасына және 18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7 статьи 7 и статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мұғалжар ауданында жастар практикасынан өткізу үшін аудандық және республикалық бюджеттерден қаржыландырылатын жұмыс орындарын беруші мекемелер мен кәсіпорындардың тізбесі, 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. «Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» (А. Шотов) және «Аудандық жұмыспен қамту орталығы» (Қ. Аймағамбетов) мемлекеттік мекемелері осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень предприятий и учреждений, предоставляющих рабочие места для прохождения молодежной практики в Мугалжарском районе финансируемые из местного и республиканских бюджетов, согласно приложениям 1 и 2.
2. Государственным учреждениям «Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ» (А. Шотов) и «Мугалжарский районный центр занятости» (К. Аймагамбетов) обеспечить реализацию настоящего постановления.