Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 38 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 3-9-173 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 73 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабына106 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 286 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-160 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы «Мұғалжар» газетінде № 4 және 2012 жылғы 2 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшасында
кірістер
«10 254 729,3» деген саны «10 401 013,3» деген санына өзгертілсін,
оның ішінде
трансферттер түсімдері бойынша
«1 645 589,3» деген саны «1 791 873,3» деген санына өзгертілсін;
2) тармақшасында
шығындар
«10 296 299,9» деген саны «10 442 583,9» деген санына өзгертілсін;
7 тармақта
«193 906» деген саны «293 884» деген санына өзгертілсін;
және келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын
«автомобиль жолдарының күрделі және орташа жөндеу жұмыстарына»
9 тармақта
«1 407 004,3» деген саны «1 453 310,3» деген санына өзгертілсін.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің іске асырылуын және орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 августа 2012 года № 3-9-173. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24 января 2013 года № 73
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24.01.2013 № 73.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 9статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 286 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-160, опубликованное в газете «Мугалжар» от 26 января 2012 года № 4 и 2 февраля 2012 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)
доходы
цифры «10 254 729,3» заменить цифрами «10 401 013,3»
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 645 589,3» заменить цифрами «1 791 873,3»
в подпункте 2)
затраты
цифры «10 296 299,9» заменить цифрами «10 442 583,9»
в пункте 7
цифры «193 906» заменить цифрами «293 884»
и дополнить абзацем следующего содержания:
«на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог»
в пункте 9
цифры «1 407 004,3» заменить цифрами «1 453 310,3».
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за реализацией и выполнением данного решения возложить на заместителя акима района Аккул Н.

2 870,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
38 282,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
235 201,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
189 022,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
189 022,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 179,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 316,0
009
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6 000,0
010
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 500,0
020
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 863,0
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
309 911,4
2
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
281 153,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 944,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 944,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
278 209,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
138 130,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 500,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
513,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70 499,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 236,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 074,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

2 870,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 282,0
9
Прочие услуги в области образования
235 201,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
189 022,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
189 022,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 179,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 316,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6 000,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
19 863,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
309 911,4
2
Социальная помощь
281 153,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 944,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 944,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
278 209,4
002
Программа занятости
138 130,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 500,0
005
Государственная адресная социальная помощь
513,0
006
Жилишная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70499
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 236,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 074,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2 601,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 352,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 852,3
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 500,0
6
Жер қатынастары
10 172,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 172,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 972,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
35 211,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 211,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 211,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 083,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 083,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 083,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 505,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 578,0
12
Көлiк және коммуникация
133 799,0
1
Автомобиль көлiгi
133 799,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 299,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 299,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
122 500,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122 500,0
13
Өзгелер
324 214,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
700,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
700,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау

2 601,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 352,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 852,3
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 500,0
6
Земельные отношения
10 172,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 172,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 972,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2 000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
200,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 211,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 211,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 211,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 083,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 083,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 083,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 505,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 000,0
015
Капитальные расходы государственных органов
1 578,0
12
Транспорт и коммуникации
134 299,0
1
Автомобильный транспорт
134 299,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 299,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11 299,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
123 000,0
13
Прочие
324 214,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
700,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
700,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности