Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 405 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 440 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қарашада № 3445 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 236 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 30.06.2016 № 236 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес Мұғалжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 405 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3-9-154 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 қарашадағы № 47 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Меншік түріне қарамастан Мұғалжар ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар мен интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан екі пайызы көлемінде квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі С. Шаңғұтов

О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 18 октября 2011 года № 405 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 октября 2012 № 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 ноября 2012 года № 3445. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30 июня 2016 года № 236
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 30.06.2016 № 236.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 18 октября 2011 года № 405 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3-9-154, опубликовано 16 ноября 2011 года в районной газете "Мугалжар" за № 47) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих, на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест в организациях и предприятиях Мугалжарского района независимо от форм собственности для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аккул Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Шангутов С.