2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 70 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қаңтарда № 3485 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 146 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 20.02.2014 № 146 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабы 2 тармағына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер                     10 797 076,9 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша          8 687 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша         9 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан             20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша      2 079 566,9 мың теңге;
2) шығындар                     10 802 628,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру          1 317 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                    5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу             3 876 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы                 -8 868,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру    8 868,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 № 98 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.08.2013 № 102 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2013 № 114 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздер:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түрлеріне;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне қосылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен салатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулар;
аудан бюджетіне түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 28 декабря 2012 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 января 2013 года № 3485. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2014 года № 146
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20.02.2014 № 146.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.       В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Мугалжарского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы                     10 797 076,9 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям           8 687 860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям             9 650 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала                  20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов       2 079 566,9 тысяч тенге;
2) затраты                    10 802 628,7 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование     1 317 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты                    5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов         3 876 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета                -8 868,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета 8 868,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 № 98 (вводится в действие с 01.01.2013); от 01.08.2013 № 102; от 07.11.2013 № 114 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 125 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить, что доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельного топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;
доходы от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения);
штраф, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения);
другие неналоговые поступления в бюджет района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.

3. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құрылған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабына сәйкес мәліметке және басшылыққа алынсын:
2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 18 660 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері – 9 330 теңге;
3) зейнетақының ең төменгі мөлшері – 19 066 теңге;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 731 теңге;
5) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 18 660 мың теңге;
5. 2012 жылдың төлемді салықтарынан түсетін жалпы соманы бөлу аудан бюджетінен келесідей мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 54 пайыз;
2) әлеуметтік салық - 54 пайыз.
6. 2013 жылға аудандық бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 4 734 097 мың теңге болып ескерілсін.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен 790 216,9 мың теңге түскені ескерілсін:
жергілікті атқарушы органдардың штат санын көбейтуге;
эпизоотияға қарсы іс шараларды жүргізуге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге;
мектепке дейінгі ұйымдардың оқытушылары мен тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
үш деңгейлі жүйе бойынша квалификацияны арттыру курсынан өткен мұғалімдерге еңбекақыны ұлғайтуға;
аудандарға бас жоспарларын әзірлеуге;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға;

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышение сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» установлено:
с 1 января 2013 года:
1) минимальный размер заработной платы – 18 660 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 9 330 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 19 066 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии законодательством Республики Казахстан – 1 731 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 18 660 тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2013 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог – 54 процента;
2) социальный налог – 54 процента;
6. Учесть в районном бюджете на 2013 год размер бюджетного изъятия в областной бюджет в размере 4 734 097 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на общую сумму 790 216,9 тысяч тенге:
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
на проведение противоэпизоотических мероприятий;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому;
на выплату ежемесячных денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на разработку генеральных планов районам;
на благоустройство населенных пунктов;

алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге;
аудан аппараттарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
білім беру обьектілерін қамтамасыз етуге;
Ұлы Отан Соғысының мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлемі;
білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
білім беру ұйымдарында электронды оқыту жүйесін енгізуге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 № 98 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.08.2013 № 102 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2013 № 114 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер және даму трансферттер жалпы сомасы 1 294 543 мың теңгеде көзделсін, оның ішінде:
білім беру нысандарын салу және қайта жаңғыртуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 72 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 01.08.2013 № 102 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2013 № 114 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

исключен решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013).
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
на материально-техническое оснащение аппаратов района;
на содержание объектов образования;
на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;
на капитальный ремонт объектов образования;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
на внедрение системы электронного обучения в организациях образования;
на социальную помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на апробирование подушевого финансирования начального, среднего основного и общего среднего образования;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 № 98 (вводится в действие с 01.01.2013); от 01.08.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013); от 07.11.2013 № 114 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 125 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Исключен решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты и трансферты на развитие на общую сумму 1 294 543 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и реконструкция объектов образования;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
исключен решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013).
на развитие коммунального хозяйства;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 24.01.2013 № 72 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 01.08.2013 № 102 (вводится в действие с 01.01.2013); от 07.11.2013 № 114 (вводится в действие с 01.01.2013).

9-1. Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге бағытталсын.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 04.12.2013 № 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві сомасы 20 000 мың теңгеде бекітілсін.

9-1. Направить поступления целевых текущих трансфертов в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования».
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 04.12.2013 № 125 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 20 000 тысяч тенге.

11. 2013 арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2013 жылға аудандық әкімі аппаратының, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл (село), ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың               Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                        хатшысы
Д. Мұрзатаев                      С. Салықбаев
Аудандық мәслихаттың

11. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
12. Утвердить перечень бюджетных программ аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год, согласно приложению 5.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Д.Мурзатаев                       С.Салыкбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к решению районного маслихата

1 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 000
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 000
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
17 933
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 693
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 693
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7 240
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 540
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
700
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
118 896
1
Ауыл шаруашылығы
27 096
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау кәсіпкерлік бөлімі
11 784
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11 784
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 312
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 312
6
Жер қатынастары
8 199
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 199
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 199
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
83 601
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
83 601
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
83 601
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 100
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 100
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі
8 100
12
Көлiк және коммуникация
9 500
1
Автомобиль көлiгi
9 500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

1 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13 000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 000
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространство
17 933
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 693
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 540
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
700
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
118 896
1
Сельское хозяйство
27 096
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
11 784
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 784
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 312
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 312
6
Земельные отношения
8 199
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 199
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 199
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
83 601
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
83 601
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
83 601
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 100
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 100
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 100
12
Транспорт и коммуникации
9 500
1
Автомобильный транспорт
9 500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 04.12.2013 № 125 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/н
Қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
1
Қандыағаш қалалық округі

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 04.12.2013 № 125 (вводится в действие с 01.01.2013).
№ п/н
Наименование с/о
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
1
Кандыагашский городской округ