Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округінің Сағашилі ауылының көше атауларын қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 10 сәуірде № 3-9-167 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі деректемелерінде "аульного" сөзі тиісінше "сельского" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тілінде өзгерілмейді - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 18.05.2017 № 10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аула", "аульного округа" сөздері "села", "сельского округа" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің 15.10.2014 № 23 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес және Сағашілі ауылы халқының пікірін ескере отырып, Еңбек ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Сағашілі ауылының көше атаулары:
1) переулок Зеленый - Бейбітшілік тұйығына;
2) Советская көшесі - Шоқан Уалиханов көшесіне;
3) Центральная көшесі - Жеңіс көшесіне;
4) Кооперативная көшесі - Абай Құнанбаев көшесіне;
5) Степная көшесі - Сақтаған Бәйішев көшесіне;
6) 60 лет Казахстана көшесі - Бауыржан Момышұлы көшесіне;
7) Школьная көшесі - Болашақ көшесіне;
8) Почтовая көшесі - Әлия Молдағұлова көшесіне;
9) Первое мая көшесі - Ахмет Жұбанов көшесіне;
10) Набережная көшесі - Әйтеке би көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбек ауылдық округінің әкімі Р.Үргенішбаев

О переименовании улиц села Сагашили Енбекского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 27 марта 2012 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 10 апреля 2012 года № 3-9-167
Сноска. В реквизитах решения слова "аульного" заменено словами "сельского" решением акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 18.05.2017 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту слова "аула", "аульного" заменено словами "села", "сельского" решением акима Енбекского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 15.10.2014 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения жителей села Сагашили, аким Енбекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Сагашили:
1) переулок Зеленый - в Бейбітшілік тұйығы;
2) улицу Советская - в улицу Шоқан Уалиханов;
3) улицу Центральная - в улицу Жеңіс;
4) улицу Кооперативная - в улицу Абай Құнанбаев;
5) улицу Степная - в улицу Сақтаған Бәйішев;
6) улицу 60 лет Казахстана - в улицу Бауыржан Момышұлы;
7) улицу Школьная - в улицу Болашақ;
8) улицу Почтовая - в улицу Әлия Молдағұлова;
9) улицу Первое мая - в улицу Ахмет Жұбанов;
10) улицу Набережная - в улицу Әйтеке би.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Енбекского сельского округа Р.Ургенишбаев