Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 45 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3-11-114 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 14.02.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 311 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-104 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 19 және 26 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 3, 4 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 133 280» деген сандар «3 226 422» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 935 590» деген сандар «3 028 732» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 152 347,7» деген сандар «3 245 489,7» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
«29 003» деген сандар «29 503» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 9 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«35 000» деген сандар «46 695» деген сандармен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«509 151» деген сандар «515 145» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 7, 8 абзацтармен толықтырылсын:
коммуналдық шаруашылығын дамытуға 70 000 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына 10 000 мың теңге.
5) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы:                    хатшысы:
Г. Жакиева                         Б.Бисекенов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 тамыздағы
№ 45 шешіміне
№ 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 26 сәуірдегі
№ 23 шешіміне
№ 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2012 года № 3-11-114. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 14.02.2013 № 10).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 311 «О районном бюджете на 2012-2014 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3-11-104, опубликованное в газете «Ойыл» 19 и 26 января 2011 года № 3, 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 133 280» заменить цифрами «3 226 422»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 935 590» заменить цифрами «3 028 732»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 152 347,7» заменить цифрами «3 245 489,7»;
2) в пункте 8:
цифры «29 003» заменить цифрами «29 503».
3) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры «35 000» заменить цифрами «46 695»;
4) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры «509 151» заменить цифрами «515 145»;
и дополнить абзацем 7,8 следующего содержания:
70 000 тысяч тенге на развития коммунального хозяйства;
10 000 тысяч тенге на капитальные затраты подведомственных государственных учреждений и организаций.
5) приложению 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата:               районного маслихата:
Г.Жакиева                         Б. Бисекенов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 10 августа 2012 года № 45
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 26 апреля 2012 года № 23
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы