Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 26 шілдедегі № 195 "Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 қаңтарындағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 101 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 ақпанда № 3-12-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 189 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 02.03.2018 № 189 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне норма шығармашылық қызметті жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылдың 1 сәуіріндегі № 425-IV Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 195 "Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 29 қаңтарындағы "Айына салық салу бірлігі үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" № 101 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-124 санымен тіркелген, 2010 жылғы 2 қыркүйектегі аудандық "Хромтау" газетінің № 38 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1) шешімінің кіріспе бөлігінде;
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" "Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабын" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы
хатшысы
Е.Юшкевич
Д. Молдашев

О внесении изменения в решение районного маслихата от 26 июля 2010 года № 195 "О внесении изменений в решение № 101 Хромтауского районного маслихата "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения в месяц" от 29 января 2009 года"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 февраля 2012 года № 3-12-145. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 189
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 02.03.2018 № 189 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года № 425-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования нормотворческой деятельности" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 июля 2010 года № 195 "О внесении изменения в решение № 101 Хромтауского районного маслихата "Об установлении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогобложения в месяц" от 29 января 2009 года (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-124, опубликованное в районной газете "Хромтау" от 2 сентября 2010 года за № 38) следующее изменение:
1) в преамбуле решения;
исключить слова "статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
Е.Юшкевич
Д.Мулдашев