Шектеу шараларын енгізіп ветеринарлық режимді белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал селолық округі әкімінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 08 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамызда № 3-12-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал селолық округі әкімінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал селолық округі әкімінің 03.12.2013 № 26 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және  өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3537 баптарына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 «Ветеринария туралы» Заңының 27 бабына сәйкес және Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторының 2012 жылғы 16 мамырындағы ұсынысының негізінде Табантал селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұсақ мүйізді малдарында сарып ауруының ошағын анықтауға байланысты Табантал селолық округіне қарасты Көптоғай селосында шектеу іс-шаралары енгізіліп, ветеринарлық режим белгіленсін.
2. Хромтау аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторына осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Табантал селолық
округінің әкімі                         Ш.С.Калиева

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 23 июля 2012 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2012 года № 3-12-153. Утратило силу решением акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 3 декабря 2013 года № 26
Сноска. Утратило силу решением акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 03.12.2013 № 26.
В соответствии со статьями 3537 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 «О Ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Хромтауского района от 16 мая 2012 года, аким Табантальского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением инфекционной болезни бруцеллеза мелкого рогатого скота в селе Коптогай, Табантальского сельского округа установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарному инспектору Хромтауского района обеспечить контроль за исполнением требований данного ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Табантальского
сельского округа                           Калиева Ш.С.