Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 маусымдағы № 100 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 шілдеде № 3-13-172 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 242 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2012.12.27 № 242 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 « Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстың түрлері, көлемі, нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (Е.Шотанов) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қарашолақоваға жүктелсін
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі және 2012 жылдың 1 ақпанынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі:                                Р. Сыдықов
Аудан әкімдігінің 2012 жылғы
12 маусымдаға № 100 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі, оларды қаржыландыру
көздері және қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың
тізбелері
Мекемелер атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
тұрлері (жобалар)
1 адамға
шарт
бойынша
жұмыстар
дың көле
мі(бол
жам)(теңге)
Жоспар бойыншаі
Қаржылан
дыру көз
дері
жұмыс
орында
рының
саны
қарасты
рылған
қаржы,
мың теңге
1.
Аудан әкімді аппараты
«Іс-шараларды
өткізуге көмек»

Об организации общественных работ по Шалкарскому району
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12 июня 2012 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 июля 2012 года № 3-13-172. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 27 декабря 2012 года № 242
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 27.12.2012 № 242.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан », подпунктом 5 статьи 7 и  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организации временной занятости безработных по Шалкарскому району утвердить перечень организаций, виды, объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, согласно приложения.
2. Государственному учреждению «Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ» (Е.Шотанов) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 февраля 2012 года.
Аким района:                                Р. Сыдыков
Приложение к постановлению
№ 100 акимата района
12 июня 2012 года
Виды и объемы общественных работ, источники их
финансирования и перечень организаций, в которых будут
производиться общественные работы.
Наименование
предприятий
Виды общественных
работ (проекты)
Объем
работ по
догово
рам на 1
человека
(прог
ноз)(тенге)
По плану
Источник
финанси
рования
количе
ство
рабочих
мест
Предпо
логае
мые
средст
ва тыс.
тенге
1.
Аппарат акима района
«Содействие в прове-дении мероприятий»

190
15000,0
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. «Құрылыс бригадасы»
Инженерлік желісін, су мен газ құбырын, канализация өткізу, мектептерді, балабақшаларды, ауруханаларды, құрылыстық өңдеу және басқа да бюджеттік саласындағы объектілерді жөндеу жұмыстарды жүргізу.
Аяқталмаған, жартылай құлап жатқан құрылыстарының мәселелерін шешу.
2. «Абаттандыру»
Аулаларды,саябақтарды, елді мекендерді абаттандыру көгалдандыру екпелерді, гүлзарларды отырғызу және күтім жасау. Спорттық және балдарға ойын үшін арналған алаңдарын ұйымдастыру.
3. « Ауылшаруашылық жұмыстары»
Малдарды бірдейлендіру жұмыстарын өткізуге көмек көрсету
4. «Санақ»
Республикалық, аумақтық науқандарды және салық төлемдерді жинауды (әр-түрлі санақ, әскерге шақырту, зейнетақыларды және жәрдемақыларды қайта есептеу) ұйымдастыру жұмыстарына көмек көрсету.
5. «Іс-шараларды өткізуге көмектесу»
Мәдениет мақсатындағы іс-шараларды (спорттық жарыстарды, халықтық мейрамдарды) ұйымдастыру кезінде көмек көрсету.
6. «Эколог»
Тұрмыстық қалдықтарды жоюға және жоюын ұйымдастыруға көмек көрсету.
7. «Маусымдық жұмыстар»
Жылыту маусымындағы жұмыстар, қысқы кезінде су құбырларының жұмыс істеуінің қамтамасыз ету.
8. «Сарбаз»
Қоғамдық тәртіпті сақтау. Елді мекендерде қоғамдық тәртіпті қорғау бойынша көмек көрсету.
9. «Жады»
Мәдени және тарихи ескерткіштерді қорғау және күтуін жасау.
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары.
Аптасында - 5 жұмыс күн, күніне – 8 сағат, түскі ас - 1 сағат жұмыс уақытын құрайды. Жалақы жұмыссыздың жеке шотына аудару арқылы, жұмыс істеу уақыты табелінде көрсетілген жұмыс істеу уақытына ғана төленеді.
Еңбек сақтау және техникалық қауіпсіздігі нұсқамалық, арнаулы киіммен, құралымен және құрал жабдығымен қамтамасыз ету Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізіледі.

190
15000,0
Виды общественных работ
1. «Строительная бригада»
Отделочно строительные работы, прокладка инженерных сетей водопровод, газ, канализация, ремонт школ, детских садов, больниц и других объектов бюджетной сферы. Решение проблем недостроенных полуразрушенных зданий.
2. «Благоустройство»
Благоустройство дворов, скверов, парков населенных пунктов.
Посадка и уход за зелеными насаждениями, цветниками. Организации спортивных и игровых площадок для детей.
3. «Сельскохозяйственные работы»
Помощь в проведение работ по идентефицированию скота.
4. «Перепись»
Участие в организации республиканских, региональных компаний и помощь по сбору налогов (различные переписи, призыв, перерасчет пенсий и пособий).
5. «Содействие в проведении мероприятий»
Помощь в организации меропреятий культурного назначения (спортивных соревнований, народных праздников).
6. «Эколог»
Помощь в уборке бытовых отходов.
7. «Сезонные работы»
Работы в отопительный сезон, обеспечение работы водопровода в зимний период.
8. «Сарбазы»
Охрана общественного порядка. Оказание помощи по охране общественного порядка в населенных пунктах.
9. «Память»
Охрана и уход исторических и культурных памятников.
Конкретные условия общественных работ.
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, 8 часовой рабочий день, обеденный перерыв -1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных. Инструктаж по охране труда и техники безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием производится в соответствии с законодательством Республики Казахстан.