Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы N 190 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 20 шілдеде N 2099 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 107 қаулысымен
Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 03.03.2015 № 107 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы "Экологиялық кодексінің" 288-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысының аумағында өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшiне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 20 маусымдағы "Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыру және жою орындарын айқындау туралы" N 190 қаулысына қосымша
Өндіріс және тұтыну қалдықтарын орналастыратын және жоятын орындар
Әкімшілік-аумақтық
бірліктің атауы
Қалдықтарды орналастыру
және жою орны
Көлемі, га
1
2
3
Ақсу ауданы
Ақсу ауылдық округі
Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
3,0
Көкжайдақ ауылы,
Шолақөзек ауылы
Көкжайдақ ауылының оңтүстік
жағынан 1400 метр қашықта
1,0
Арасан ауылдық округі
Арасан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қызылжар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
0,5
Егінсу ауылдық округі
Егінсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1800 метр қашықта
2,0
Құмтөбе разъезі
разъездің солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Есеболатов ауылдық округі
Есеболатов ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1500 метр қашықта
1,6
Энергетик ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
0,3
Жаңалық ауылдық округі
Жаңалық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1200 метр қашықта
2,0
Жансүгіров кенттік округі
Алтынаралық ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Жансүгіров кенті
ауылдың шығыс жағынан 1500
метр қашықта
5,0
Көкөзек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100
метр қашықта
2,0
Қарасу ауылдық округі
Еңбек ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 2500 метр қашықта
0,5
Кеңжыра ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қапал ауылдық округі
Қапал ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1600 метр қашықта
3,0
Қаракөз ауылдық округі
Қаракөз ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Құрақсу ауылдық округі
Құрақсу ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1900 метр қашықта
0,7
Қарашелек ауылдық округі
Қарашелек ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200
метр қашықта
2,0
Сағабиен ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Көшкентал ауылдық округі
Көлтабан ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1800 метр қашықта
0,5
Көшкентал ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1200 метр қашықта
2,0
Қызылту ауылдық округі
Қопа ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қызылту ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Матай кенттік округі
Ақөзек разъезі
разъездің оңтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Молалы кенттік округі
Алажиде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Молалы кенті
кенттің шығыс жағынан 1000
метр қашықта

Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления
Постановление акимата Алматинской области от 20 июня 2012 года N 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июля 2012 года за N 2099. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03 марта 2015 года № 107
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 03.03.2015 № 107.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места размещения и удаления отходов производства и потребления на территории Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мусаханов
Приложение к постановлению акимата области "Об определении мест размещения и удаления отходов производства и потребления" от 20 июня 2012 года N 190
Места размещения и удаления отходов производства и потребления
Наименование
административно-
территориальной
единицы
Место размещения и удаления
отходов
Площадь, га
1
2
3
Аксуский район
Аксуский сельский
округ
село Аксу
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
село Кокжайдак,
село Шолакозек
на расстоянии 1400 метров от
южной стороны села Кокжайдак
1,0
Арасанский
сельский округ
село Арасан
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,0
село Кызылжар
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,5
Егинсуский
сельский округ
село Егинсу
на расстоянии 1800 метров от
северной стороны села
2,0
разъезд Кумтобе
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны
разъезда
0,5
Есболатовский
сельский округ
село Есеболатов
село Энергетик
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,3
Жаналыкский
сельский округ
село Жаналык
на расстоянии 1200 метров от
северной стороны села
2,0
Жансугуровский
оселковый округ
село Алтынаралык
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
поселок
Жансугурово
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны поселка
5,0
село Кокозек
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
2,0
Карасуский
сельский округ
село Енбек
на расстоянии 2500 метров от
юго-западной стороны села
0,5
село Кенжыра
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Капальский
сельский округ
село Капал
на расстоянии 1600 метров от
южной стороны села
3,0
Каракозский
сельский округ
село Каракоз
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Кураксуский
сельский округ
село Кураксу
на расстоянии 1900 метров от
северной стороны села
0,7
Карашелекский
сельский округ
село Карашелек
на расстоянии 1200 метров от
восточной стороны села
2,0
село Сагабиен
на расстоянии 1300 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Кошкентальский
сельский округ
село Кольтабан
на расстоянии 1800 метров от
северной стороны села
0,5
село Кошкентал
на расстоянии 1200 метров от
северной стороны села
2,0
Кызылтуйский
сельский округ
село Копа
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
село Кызылту
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,0
Матайский
поселковый округ
разъезд Акозек
на расстоянии 1000 метров от юго-западной стороны разъезда
0,5
Молалинский
поселковый округ
село Алажиде
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
1,0
поселок Молалы
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны поселка

1,25
Ойтоған ауылдық округі
Ойтоған ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Үлгілі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
0,5
Суықсай ауылдық округі
Ақтөбе ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000
метр қашықта
0,5
Ашыбұлақ ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Баласаз ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000
метр қашықта
0.5
Алакөл ауданы
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100
метр қашықта
2,5
Қоңыр ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,5
Актүбек ауылдық округі
Актүбек ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Архарлы ауылдық округі
Архарлы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100
метр қашықта
2,0
Бескөл ауылдық округі
Бұлақты ауылы
ауылдың батыс жағынан 4000
метр қашықта
4,0
Екпінді ауылдық округі
Екпінді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
2,5
Еңбекші ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1125
метр қашықта
2,5
Қарлығаш ауылы, Үшқайын
ауылы
Қарлығаш ауылының оңтүстік
жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Жағатал ауылдық округі
Бесағаш ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Қазақстан ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Жанама ауылдық округі
Жанама ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Қарабұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1100 метр қашықта
2,0
Жыланды ауылдық округі
Жыланды ауылы
ауылдың батыс жағынан 2500
метр қашықта
2,5
Шынжылы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қабанбай ауылдық округі
Қабанбай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1100 метр қашықта
4,0
Қайнар ауылдық округі
Қайнар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
2,5
Қамысқала ауылдық округі
Алакөл ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Қамысқала ауылы
ауылдың батыс жағынан 1250
метр қашықта
2,5
Көлбай ауылдық округі
Алемді ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Көлбай ауылы,
Қызылқайын ауылы
Көлбай ауылының батыс
жағынан 2500 метр қашықта
2,5
Қызылашы ауылдық округі
Ж.Балапанов ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
2,5
Лепсі ауылдық округі
Лепсинск ауылы,
Жынжүрек ауылы
Лепсинск ауылының батыс
жағынан 1250 метр қашықта
2,5
Байзерек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1100
метр қашықта
2,5
Теректі ауылдық округі
Теректі ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,5
Тоқжайлау ауылдық округі
Тоқжайлау ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1300 метр қашықта
2,5
Үшбұлақ ауылдық округі
Үшбұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,5
Ыргайты ауылдық округі
Ақши ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,0
Көктұма ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
2,5
Балқаш ауданы
Ақжар ауылдық округі
Ақжар ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Бақбақты ауылдық округі
Бақбақты ауылы
ауылдың батыс жағынан 1500
метр қашықта
1,5
Балатопар ауылдық округі
Балатопар ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
2000 метр қашықта
2,0
Береке ауылдық округі
Бұра ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000
метр қашықта
2,0
Береке ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1500 метр қашықта
2,0
Желторанғы ауылдық округі
Желторанғы ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
2000 метр қашықта
2,0
Жиделі ауылдық округі
Жиделі ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 2000 метр қашықта
3
Қарой ауылдық округі
Қарой ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1500 метр қашықта
1,5
Кұйған ауылдық округі
Құйған ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Еңбекшіқазақ ауданы
Ават ауылдық округі
Ават ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
4,1
Балтабай ауылдық округі
Ақбастау ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Балтабай ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Бірлік ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
3,5
Бөлек ауылдық округі
"Жолдасов Балақыз" ЖК
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қаражота ауылдық округі
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1150 метр қашықта
2,0
Қырбалтабай ауылдық округі
Ақжал ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1200 метр қашықта
5,0
Масақ ауылдық округі
Нұрлы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1500 метр қашықта
2,0
Масақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
Түрген ауылдық округі
Түрген ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Ескелді ауданы
Алдабергенов
ауылдық округі
Алдабергенов ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
0,7
Жастар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Ақынсара ауылдық округі
Ақынсара ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
0,8
Ақешкі ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақтұма ауылы,
Тамбала ауылы
Ақтұма ауылының солтүстік
жағынан 1000 метр қашықта
1,2
Бақтыбай ауылдық округі
Бақтыбай ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Жалғызағаш ауылдық округі
Биғаш ауылы,
Жалғызағаш ауылы
Биғаш ауылының солтүстік
жағынан 1300 метр қашықта
1,0
Қайнарлы ауылдық округі
Ақтасты ауылы,
Қайнарлы ауылы
Ақтасты ауылының
солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Қарабұлақ ауылдық округі
Ешкіөлмес ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
0,8
Өрқұсақ ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
0,8
М.Байысов ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
0,8
Шымыр ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1400 метр қашықта
0,8
Қаратал ауылдық округі
Қаратал ауылы,
Теректі ауылы
Қаратал ауылының солтүстік
жағынан 2300 метр қашықта

1,25
Ойтоганский
сельский округ
село Ойтоган
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
2,5
село Улгили
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
0,5
Суыксайский
сельский округ
село Актобе
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
0,5
село Ащибулак
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
1,0
село Баласаз
на расстоянии 2000 метров от
восточной стороны села
0,5
Алакольский район
Акжарский сельский
округ
село Акжар
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
2,5
село Коныр
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,5
Актубекский
сельский округ
село Актубек
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны села
2,5
Архарлинский
сельский округ
село Архарлы
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
2,0
Бескольский
сельский округ
село Булакты
на расстоянии 4000 метров от
западной стороны села
4,0
Екпиндинский
сельский округ
село Екпынды
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,5
село Енбекши
на расстоянии 1125 метров от
восточной стороны села
2,5
село Карлыгаш,
село Ушкайын
на расстоянии 1500 метров от
южной стороны села Карлыгаш
2,0
Жагатальский
сельский округ
село Бесагаш
на расстоянии 1500 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Казахстан
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,5
Жанаминский
сельский округ
село Жанама
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны села
2,5
село Карабулак
на расстоянии 1100 метров от
северной стороны села
2,0
Жыландинский
сельский округ
село Жыланды
на расстоянии 2500 метров от
западной стороны села
2,5
село Шынжылы
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Кабанбайский
сельский округ
село Кабанбай
на расстоянии 1100 метров от
северной стороны села
4,0
Кайнарский
сельский округ
село Кайнар
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,5
Камыскалинский
сельский округ
село Алаколь
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
село Камыскала
на расстоянии 1250 метров от
западной стороны села
2,5
Кольбайский
сельский округ
село Алемды
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
село Кольбай, село
Кызылкайын
на расстоянии 2500 метров от
западной стороны села Кольбай
2,5
Кызылащинский
сельский округ
село Ж.Балапанов
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны села
2,5
Лепсинский
сельский округ
село Лепсинск,
село Жунжурек
на расстоянии 1250 метров от
западной стороны села
2,5
село Байзерек
на расстоянии 1100 метров от
западной стороны села
2,5
Теректинский
сельский округ
село Теректы
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
2,5
Токжайлауский
сельский округ
село Токжайлау
на расстоянии 1300 метров от
северной стороны села
2,5
Ушбулакский
сельский округ
село Ушбулак
на расстоянии 1000 метров от
юго-восточной стороны села
2,5
Ыргайтинский
сельский округ
село Акши
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,0
село Коктума
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
2,5
Балхашский район
Акжарский сельский
округ
село Акжар
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
1,0
Бакбактинский
сельский округ
село Бакбакты
на расстоянии 1500 метров от
западной стороны села
1,5
Балатопарский
сельский округ
село Балатопар
на расстоянии 2000 метров от
северной стороны села
2,0
Берекинский
сельский округ
село Бура
на расстоянии 2000 метров от
восточной стороны села
2,0
село Береке
на расстоянии 1500 метров от
южной стороны села
2,0
Желторангинский
сельский округ
село Желторангы
на расстоянии 2000 метров от
южной стороны села
2,0
Жиделинский
сельский округ
село Жидели
на расстоянии 2000 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Каройский сельский
округ
село Карой
на расстоянии 1500 метров от
юго-западной стороны села
1,5
Куйганский
сельский округ
село Куйган
на расстоянии 1500 метров от
северо-западной стороны села
2,0
Енбекшиказахский
район
Аватский сельский
округ
село Ават
на расстоянии 1000 метров от
юго-восточной стороны села
4,1
Балтабайский
сельский округ
село Акбастау
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
3,5
село Балтабай
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
3,5
село Бирлик
на расстоянии 1000 метров от
северо-западной стороны села
3,5
Болекский сельский
округ
"Жолдасов Балакыз"
ИП
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0
Каражотинский
сельский округ
село Сарыбулак
на расстоянии 1150 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Кирбалтабайский
сельский округ
село Акжал
на расстоянии 1200 метров от
северо-восточной стороны села
5,0
Масакский сельский
округ
село Нурлы
на расстоянии 1500 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
село Масак
на расстоянии 1100 метров от
северо-восточной стороны села
Тургеньский
сельский округ
село Тургень
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Ескельдинский
район
Алдабергеновский
сельский округ
село Алдабергеново
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
0,7
село Жастар
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
Акынсаринский
сельский округ
село Акынсара
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
0,8
село Акешки
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
1,0
село Актума, село
Тамбала
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села Актума
1,2
Бактыбайский
сельский округ
село Бактыбай
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
1,0
Жалгызагашский
сельский округ
село Бигаш, село
Жалгызагаш
на расстоянии 1300 метров от
северной стороны села Бигаш
1,0
Кайнарлинский
сельский округ
село Актасты, село
Кайнарлы
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
Актасты
1,0
Карабулакский
сельский округ
село Ешкиолмес
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,8
село Оркусак
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
0,8
село М.Байысов
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
0,8
село Шымыр
на расстоянии 1400 метров от северо-западной стороны села
0,8
Каратальский
сельский округ
село Каратал, село
Теректы
на расстоянии 2300 метров от
северной стороны села Каратал

1,08
Қоңыр ауылдық округі
Қоңыр ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Көктөбе ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Көкжазық ауылдық округі
Бөктерлі ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1100 метр қашықта
0,8
Көкжазық ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000
метр қашықта
1,0
Теңлік ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500
метр қашықта
0,8
Сырымбет ауылдық округі
Сырымбет ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Төленғыт ауылдық округі
Екпінді ауылы,
Жетісу ауылы
ауылының оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Жамбыл ауданы
Айдарлы ауылдық округі
Айдарлы ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1050 метр қашықта
1,5
Аққайнар ауылдық округі
Аққайнар ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 2200 метр қашықта
3,0
Дегерес ауылдық округі
Бесмойнақ ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1100 метр қашықта
2,0
Сұңқар ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Қарақастек ауылдық округі
1,0
Қарақастек ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1150 метр қашықта
1,0
Матыбұлақ ауылдық округі
Карабастау ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1200 метр қашықта
2,0
Кызылтан ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
1500 метр қашықта
Матыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
2,0
Таңбалытас ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Шілібастау ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Таранск ауылдық округі
Б.Кыдырбек ұлы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200
метр қашықта
3,0
Ұзынағаш ауылдық округі
Ұзынағаш ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1300 метр қашықта
10,0
Үлкен ауылдық округі
Үлкен ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 5000 метр қашықта
3,0
Үңгіртас ауылдық округі
Үңгіртас ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1100 метр қашықта
6,0
Іле ауданы
Жетіген ауылдық округі
Байсерке ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 4100 метр қашықта
34,3
Қапшағай қаласы
Кербұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 5000 метр қашықта
2,5
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
3000 метр қашықта
4,0
Шеңгелді ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1500 метр қашықта
2,1
Қаратал ауданы
Айту би ауылдық округі
Айту ауылы, Көкпекті ауылы
Көкпекті ауылының
солтүстік-шығыс жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Жасталап ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1500 метр қашықта
1,0
Кожбан ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1150 метр қашықта
1,0
Балпық ауылдық округі
Жаңаталап ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100
метр қашықта
2,0
Оян ауылы
ауылдың батыс жағынан 1400
метр қашықта
1,0
Ұмтыл ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1200
метр қашықта
0,5
Бастөбе ауылдық округі
Жылыбұлақ ауылы
ауылдың оңтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Кішітөбе ауылы,
Ортатөбе ауылы
Кішітөбе ауылының оңтүстік
жағынан 2000 метр қашықта
1,5
Үштөбе қаласы, Фрунзе
ауылы, Опытное ауылы,
Үшкөмей ауылы, Бастөбе
ауылы, 47-разъезі,
Күрішдала разъезі
Бастөбе ауылының солтүстік
жағынан 4000 метр қашықта

1,08
Конырский сельский
округ
село Коныр
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
1,0
село Коктобе
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
1,0
Кокжазыкский
сельский округ
село Боктерли
на расстоянии 1100 метров от
северо-западной стороны села
0,8
село Кокжазык
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
1,0
село Тенлик
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны села
0,8
Сырымбетский
сельский округ
село Сырымбет
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
Толенгутский
сельский округ
село Екпинды, село
Жетысу
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села Екпинды
1,0
Жамбыльский район
Айдарлинский
сельский округ
село Айдарлы
на расстоянии 1050 метров в
северо-восточной стороне села
1,5
Аккайнарский
сельский округ
село Аккайнар
на расстоянии 2200 метров в
северо-западном направлении
села
3,0
Дегерсский
сельский округ
село Бесмойдак
на расстоянии 1100 метров в
северном направлении села
2,0
село Сункар
на расстоянии 1300 метров в
северо-восточном направлении
села
2,0
Каракастекский
сельский округ
село Каракастек
на расстоянии 1150 метров в
северном направлении села
1,0
Матыбулакский
сельский округ
село Карабастау
на расстоянии 1200 метров в
юго-восточном направлении села
2,0
село Кызылтан
на расстоянии 1500 метров в
северо-западном направлении
села
2,0
село Матибулак
на расстоянии 1100 метров в
юго-восточном направлении села
2,0
село Танбалатас
на расстоянии 1000 метров в
юго-восточном направлении села
2,0
село Шилибастау
на расстоянии 1000 метров в
юго-восточном направлении села
2,0
Таранский сельский
округ
село Б.Кыдырбек
улы
на расстоянии 1200 метров в
восточном направлении села
3,0
Узынагашский
сельский округ
село Узынагаш
на расстоянии 1300 метров в
северо-западном направлении
села
10,0
Улкенский сельский
округ
село Улкен
на расстоянии 5000 метров в
юго-западном направлении села
3,0
Унгуртасский
сельский округ
село унгыртас
на расстоянии 1100 метров в
северо-восточном направлении
села
6,0
Илийский район
Жетыгеньский
сельский округ
село Байсерке
на расстоянии 4100 метров от
северо-западной стороны села
34,3
город Капшагай
село Кербулак
на расстоянии 5000 метров от
северо-восточной стороны села
2,5
село Сарыбулак
на расстоянии 3000 метров от
северной стороны села
4,0
село Шенгелды
на расстоянии 1500 метров от
северо-восточной стороны села
2,1
Каратальский район
Айтубинский
сельский округ
село Айту, село
Кокпекты
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
Кокпекты
1,0
село Жасталап
на расстоянии 1500 метров от
северо-западной стороны села
1,0
село Кожбан
на расстоянии 1150 метров от
юго-западной стороны села
1,0
Балпыкский
сельский округ
село Жанаталап
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
2,0
село Оян
на расстоянии 1400 метров от
западной стороны села
1,0
село Умтыл
на расстоянии 1200 метров от
восточной стороны села
0,5
Бастобинский
сельский округ
село Жылыбулак
на расстоянии 1000 метров от
юго-восточной стороны села
1,0
село Кишитобе,
село Ортатобе
на расстоянии 2000 метров от
южной стороны села Кишитобе
1,5
город Уштобе, село
Фрунзе, село
Опытное, село
Ушкомей, село
Бастобе,
47-разъезд,
разъезд
Куришдалинский
на расстоянии 4000 метров от
северной стороны села Бастобе

30,0
Елтай ауылдық округі
Қаражиде ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1150
метр қашықта
2,0
Сарыбұлақ ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Ескелді ауылдық округі
Ескелді ауылы,
Қызылжар ауылы
Ескелді ауылының
оңтүстік-батыс жағынан 1050
метр қашықта
2,0
Қайнар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Көкдала ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
2,0
Жолбарыс батыр
ауылдық округі
Айдар ауылы, Кәлпе ауылы,
Қанабек ауылы
Кәлпе ауылының шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Қарашеңгел ауылы
ауылдың батыс жағынан 1100
метр қашықта
1,0
Қанбақты ауылдық округі
Алмалы ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
1,0
Ақжар ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,0
Дөнші ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1350
метр қашықта
1,0
Кызылбалық ауылдық округі
Көпбірлік ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1000 метр қашықта
2,0
Тастөбе ауылдық округі
Бесағаш ауылы, Бірлік
ауылы, Тастөбе ауылы
Бірлік ауылының батыс
жағынан 1300 метр қашықта
2,0
Қербұлақ ауданы
Қаспан ауылдық округі
Қаспан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 2000
метр қашықта
0,50
Сарқан ауданы
Алмалы ауылдық округі
Абай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1500 метр қашықта
1,2
Алмалы ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500
метр қашықта
3,0
Аманбөктер ауылдық округі
Аманбөктер ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1150 метр қашықта
1,0
Амангелді ауылдық округі
Қарауылтөбе ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500
метр қашықта
1,5
Көкөзек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000
метр қашықта
1,7
Пограничник ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
3,0
Бақалы ауылдық округі
Бақалы ауылы, Ағарту ауылы
Бағалы ауылының оңтүстік
жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Бақалы ауылы және
К.Қазыбаев ауылы
Бағалы ауылының шығыс
жағынан 2000 метр қашықта
3,0
Тасқұдық ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
1,5
Екіаша ауылдық округі
Екіаша ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1500
метр қашықта
2,2
Қарашаған ауылдық округі
Красный рыбак ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1350 метр қашықта
1,0
Ульга ауылы және
М.Тулебаев ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1350
метр қашықта
3,0
Көкжу ауылдық округі
Көкжиде ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
Көктерек ауылдық округі
Көктерек ауылы
ауылдың батыс жағынан 1000
метр қашықта
Бірлік-Сарқан
қаланың солтүстік-батыс
жағынан 1500 метр қашықта
5,0
Петропавловка ауылы
ауылдың батыс жағынан 2000
метр қашықта
2,0
Черкасск ауылы
ауылдың солтүстік-батыс
жағынан 1500 метр қашықта
3,0
Лепсі ауылдық округі
Лепсі ауылы
ауылдың батыс жағынан 4000
метр қашықта
Текелі қаласы
Алатау ықшамы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
5,4
Рудничный кенті
ауылдың оңтүстік жағынан
2000 метр қашықта
1,0
Ұйғыр ауданы
Ават ауылдық округі
Ават ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1100 метр қашықта
6,0
Бахар ауылдық округі
Бахар ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1000
метр қашықта
6,0
Шырын ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1000 метр қашықта
6,0
Үлкен-Ақсу ауылдық округі
Кіші-Ақсу ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1350 метр қашықта
6,0
Дардамты ауылдық округі
Ардолайты ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1080 метр қашықта
6,0
Дардамты ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1080 метр қашықта
6,0
Добунь ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1100
метр қашықта
6,0
Кетмен ауылдық округі
Кетмен ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1070 метр қашықта
6,0
Көлжат ауылдық округі
Көлжат ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1380 метр қашықта
6,0
Қырғызсай ауылдық округі
Қырғызсай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1370 метр қашықта
6,0
Рахат ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1000 метр қашықта
6,0
Кіші-Дехан ауылдық округі
Үлкен-Дехан ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1780
метр қашықта
6,0
Сүмбе ауылдық округі
Сүмбе ауылы
ауылдың оңтүстік жағынан
1020 метр қашықта
6,0
Шошанай ауылы
ауылдың солтүстік жағынан
1420 метр қашықта
6,0
Тасқарасу ауылдық округі
Тасқарасу ауылы
ауылдың солтүстік-шығыс
жағынан 1000 метр қашықта
6,0
Тегермен ауылдық округі
Ұзынтам ауылы
ауылдың шығыс жағынан 1050
метр қашықта
6,0
Шарын ауылдық округі
Шарын ауылы
ауылдың оңтүстік-батыс
жағынан 1070 метр қашықта
6,0
_________________________

30,0
Ельтайский
сельский округ
село Каражиде
на расстоянии 1150 метров от
восточной стороны села
2,0
село Сарыбулак
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
2,0
Ескельдинский
сельский округ
село Ескелды, село
Кызылжар
на расстоянии 1050 метров от
юго-западной стороны села
2,0
село Кайнар
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
село Кокдала
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
Жолбарыс
батырский сельский
округ
село Айдар, село
Кальпе, село
Канабек
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
2,0
село Карашенгель
на расстоянии 1100 метров от
западной стороны села
1,0
Канбактинский
сельский округ
село Алмалы
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
1,0
село Акжар
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
1,0
село Доншы
на расстоянии 1350 метров от
восточной стороны села
1,0
Кызылбалыкский
сельский округ
село Копбирлик
на расстоянии 1000 метров от
юго-западной стороны села
2,0
Тастобинский
сельский округ
село Бесагаш, село
Бирлик, село
Тастобе
на расстоянии 1300 метров от
западной стороны села
2,0
Кербулакский район
Каспанский сельский округ
село Каспан
на расстоянии 2000 метров
восточнее стороны села
0,50
Сарканский район
Алмалинский
сельский округ
село Абай
на расстоянии 1500 метров от
северной стороны села
1,2
село Алмалы
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны села
3,0
Аманбоктерский
сельский округ
село Аманбоктер
на расстоянии 1150 метров от
северо-восточной стороны села
1,0
Амангельдинский
сельский округ
село Карауылтобе
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны села
1,5
село Кокузек
на расстоянии 1000 метров от
западной стороны села
1,7
село Пограничник
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
3,0
Бакалинский
сельский округ
село Багалы, село
Агарту
на расстоянии 2000 метров от
южной стороны села
3,0
село Бакалы и село
К.Казыбаев
на расстоянии 2000 метров
восточнее села
3,0
село Таскудык
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
1,5
Екиашинский
сельский округ
село Екиаша
на расстоянии 1500 метров от
восточной стороны села
2,2
Карашаганский
сельский округ
село Красный
рыбак
на расстоянии 1350 метров
северо-восточнее стороны села
1,0
село Ульга и село
М.Тулебаева
на расстоянии 1350 метров
восточнее стороны села
3,0
Кокжуйский
сельский округ
село Кокжиде
на расстоянии 1000 метров
севернее стороны села
3,0
Коктерекский
сельский округ
село Коктерек
на расстоянии 1000 метров
западнее стороны села
1,0
Бирлик-Саркан
на расстоянии 1500 метров от
северо-западной стороны города
5,0
село Петропавловка
на расстоянии 2000 метров от
западной стороны села
2,0
село Черкасск
на расстоянии 1500 метров от
северо-западной стороны села
3,0
Лепсинский
поселковый округ
село Лепсы
на расстоянии 4000 метров от
западной стороны села
5,0
город Текели
Алатауский район
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
5,4
поселок Рудничный
на расстоянии 2000 метров от
южной стороны поселка
1,0
Уйгурский район
Аватский сельский
округ
село Ават
на расстоянии 1100 метров от
южной стороны села
6,0
Бахарский сельский
округ
село Бахар
на расстоянии 1000 метров от
восточной стороны села
6,0
село Ширин
на расстоянии 1000 метров от
северной стороны села
6,0
Больше-Аксуский
сельский округ
село Малое-Аксу
на расстоянии 1350 метров от
северо-восточной стороны села
6,0
Дардамтинский
сельский округ
село Ардолайты
на расстоянии 1080 метров от
северной стороны села
6,0
село Дардамты
на расстоянии 1080 метров от
северо-восточной стороны села
6,0
село Добунь
на расстоянии 1100 метров от
восточной стороны села
6,0
Кетменьский
сельский округ
село Кетмень
на расстоянии 1070 метров от
северной стороны села
6,0
Кольжатский
сельский округ
село Кольжат
на расстоянии 1380 метров от
северной стороны села
6,0
Кыргызсайский
сельский округ
село Кыргызсай
на расстоянии 1370 метров от
северной стороны села
6,0
село Рахат
на расстоянии 1000 метров от
южной стороны села
6,0
Мало-Деханский
сельский округ
село Большое-Дехан
на расстоянии 1780 метров от
восточной стороны села
6,0
Сюмбинский
сельский округ
село Сумбе
на расстоянии 1020 метров от
южной стороны села
6,0
село Шошанай
на расстоянии 1420 метров от
северной стороны села
6,0
Таскарасуйский
сельский округ
село Таскарасу
на расстоянии 1000 метров от
северо-восточной стороны села
6,0
Тегерменьский
сельский округ
село Узынтам
на расстоянии 1050 метров от
восточной стороны села
6,0
Чарынский сельский
округ
село Чарын
на расстоянии 1070 метров от
юго-западной стороны села
6,0
_________________________