Алматы облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 тамыздағы N 8-47 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 06 қыркүйекте 2101 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 3 және 4-тармақтарына және 108–бабы 1-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне (2011 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2081 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 5-6 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 8 ақпандағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2-12 шешіміне (2012 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2085 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 6 наурыздағы N 29 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 3 сәуірдегі "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3-19 шешіміне (2012 жылғы 10 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2087 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 47 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 1 маусымдағы "Алматы облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-33 шешіміне (2012 жылғы 7 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2094 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Огни Алатау" және 2012 жылғы 14 маусымдағы N 67 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 23 августа 2012 года N 8-47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 сентября 2012 года N 2101
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за N 2081, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 12 января 2012 года N 5-6 и "Жетісу" от 12 января 2012 года N 5-6), в решение Алматинского областного маслихата от 8 февраля 2012 года N 2-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2012 года за N 2085, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 6 марта 2012 года N 29 и "Жетісу" от 6 марта 2012 года N 29), в решение Алматинского областного маслихата от 3 апреля 2012 года N 3-19 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 апреля 2012 года за N 2087, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 24 апреля 2012 года N 47 и "Жетісу" от 24 апреля 2012 года N 47), в решение Алматинского областного маслихата от 1 июня 2012 года N 5-33 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2011 года N 53-296 "Об областном бюджете Алматинской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 июня 2012 года за N 2094, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 14 июня 2012 года N 67 и "Жетісу" от 14 июня 2012 года N 67) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "211648974" саны "215816974" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер бойынша" "20754366" саны "24924780" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "43427" саны "41013" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "216112443" саны "220111069" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "1753480" саны "1548337" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "2558340" саны "2588340" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "804860" саны "1040003" санына ауыстырылсын.
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо "1229360" саны "1369360" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "1229360" саны "1369360" санына ауыстырылсын.
5) "тапшылық" "-7446309" саны "-7211792" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "7446309" саны "7211792" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"1687286" саны "1733662" санына ауыстырылсын.
10-тармақтағы:
"735539" саны "727955" санына ауыстырылсын;
"700352" саны "692768" санына ауыстырылсын;
"499659" саны "492195" санына ауыстырылсын;
"87325" саны "87205" санына ауыстырылсын.
20-тармақтағы:
"10470470" саны "10654010" санына ауыстырылсын.
21-тармақтағы:
"8249831" саны "8445083" санына ауыстырылсын;
"2972591" саны "3082874" санына ауыстырылсын.
22-тармақтағы:
"7870172" саны "7899462" санына ауыстырылсын.
23-тармақтағы:
"4308598" саны "4489191" санына ауыстырылсын.
24-тармақтағы:
"630631" саны "596334" санына ауыстырылсын.
25-тармақтағы:
"664757" саны "694000" санына ауыстырылсын.
26-тармақтағы:
"287058" саны "288355" санына ауыстырылсын.
31-тармақтағы:
"455484" саны "457134" санына ауыстырылсын.
32-тармақтағы:
"9125051" саны "8961146" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1) "Доходы" цифру "211648974" заменить на цифру "215816974";
"налоговым поступлениям" цифру "20754366" заменить на цифру "24924780";
"неналоговым поступлениям" цифру "43427" заменить на цифру "41013".
2) "затраты" цифру "216112443" заменить на цифру "220111069".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "1753480" заменить на цифру "1548337", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "2558340" заменить на цифру "2588340";
"погашение бюджетных кредитов" цифру "804860" заменить на цифру "1040003".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "1229360" заменить на цифру "1369360";
"приобретение финансовых активов" цифру "1229360" заменить на цифру "1369360".
5) "дефицит" цифру "-7446309" заменить на цифру "-7211792".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "7446309" заменить на цифру "7211792".
в пункте 5:
цифру "1687286" заменить на цифру "1733662".
в пункте 10:
цифру "735539" заменить на цифру "727955";
цифру "700352" заменить на цифру "692768";
цифру "499659" заменить на цифру "492195";
цифру "87325" заменить на цифру "87205".
в пункте 20:
цифру "10470470" заменить на цифру "10654010".
в пункте 21:
цифру "8249831" заменить на цифру "8445083";
цифру "2972591" заменить на цифру "3082874".
в пункте 22:
цифру "7870172" заменить на цифру "7899462".
в пункте 23:
цифру "4308598" заменить на цифру "4489191".
в пункте 24:
цифру "630631" заменить на цифру "596334".
в пункте 25:
цифру "664757" заменить на цифру "694000".
в пункте 26:
цифру "287058" заменить на цифру "288355".
в пункте 31:
цифру "455484" заменить на цифру "457134".
в пункте 32:
цифру "9125051" заменить на цифру "8961146".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.

11. Көрсетілген шешімнің 16-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 17-қосымшасы осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 19-қосымшасы осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сүйлеменов
Облыстық мәслихаттың
хатшысының м.а.                            Қ. Дөнсебаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2012 жылғы 23 тамыз
Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 23 тамыздағы
"Алматы облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 53-296 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы" N 8-47 шешіміне
1-қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
"Алматы облысының 2012-2014
жылдарға арналған облыстық бюджеті
туралы" N 53-296 шешіміне
1-қосымша
Алматы облысының 2012 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сынып
Ішкі сынып
А Т А У Ы
I. Кірістер

11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       А. Сулейменов
И.о. секретаря
областного маслихата                       К. Донсебаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики и
бюджетного планирования                    Сатыбалдина Нафиса Тулековна
23 августа 2012 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 23 августа 2012 года N 8-47
"О внесении изменений и дополнений
в решение маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 7 декабря 2011 года
N 53-296 "Об областном бюджете
Алматинской области
на 2012-2014 годы
Областной бюджет Алматинской области на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы