"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы N 308 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 қарашада N 2167 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 № 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 51 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну қосымшаға сәйкес" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұсаханов
Облыс әкімдігінің
2012 жылғы 11 қазандағы
N 308 қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген
денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну" мемлекеттік қызметтің регламенті
1. Негізгі ұғым
1. Регламентте пайдаланылатын терминдермен аббревиатуралар анықтамасы:
1) уәкілетті орган – ауылдық аумақтарды дамыту бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік органы;
2) мемлекеттік қызмет - ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну (бұдан әрі - тұтынушылар);

Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Алматинской области от 11 октября 2012 года N 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 ноября 2012 года N 2167. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 № 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Регламент оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
Утвержден
постановлением акимата области
от 11 октября 2012 года N 308
Регламент
государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для
работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Основные понятия
1. Определения используемых терминов и аббревиатур:
1) уполномоченный орган – государственный орган по развитию сельских территорий района (города областного значения);
2) государственная услуга – предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее – потребители);

3) көтерме жәрдемақысы – Қаулыда белгілеген мөлшерде бір жолғы ақшалай төлем түріндегі тұтынушыларды әлеуметтік қолдау шарасы;
4) бюджеттік кредит - Қаулыда белгілеген мөлшерде тұрғын үй алуға бюджеттік кредит түріндегі тұтынушыларды әлеуметтік қолдау шарасы;
5) жұмыс істейтін комиссия - тұтынушыларға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қала) мәслихаттың депутаттарынан, ауданның (облыстық маңызы бар қала) атқарушы органдарының және қоғамдық ұйымдардың өкілдерінен тұратын ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімдігі құратын алқалы орган;
6) сенім білдірілген өкіл (агент) - аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің атынан және тапсырысы бойынша тұтынушыларға берілетін бюджеттік қызметтерге қызмет көрсету бойынша міндеттерді атқаратын қаржылық агенттік.
7. Құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) – уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, ақпараттық жүйесі немесе оның қосалқы жүйелері.
2. Негізгі ережелер
2. Осы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемелері (бұдан әрі – уәкілетті орган) ұсынады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет:
1) Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 8-тармағы;
2) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысы (бұдан әрі – Қаулы);
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 51 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысы (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

3) подъемное пособие – мера социальной поддержки потребителей в виде единовременной денежной выплаты в размере, установленного Постановлением;
4) бюджетный кредит – мера социальной поддержки потребителей в виде бюджетного кредита на приобретение жилья в размере, установленного Постановлением;
5) рабочая комиссия – коллегиальный орган, создаваемый акиматом района (города областного значения) для организации работы по оказанию мер социальной поддержки потребителям, состоящий из депутатов районного (города областного значения) маслихата, представителей исполнительных органов района (города областного значения) и общественных организаций;
6) поверенный (агент) – финансовое агентство, выполняющее от имени и по поручению акима района (города областного значения) функции по обслуживанию бюджетных кредитов, предоставляемых потребителям.
7) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственную услугу предоставляют государственные учреждения "Отделы экономики и бюджетного планирования" районов (города областного значения), (далее – уполномоченный орган).
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется на основании:
1) пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий";
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – Постановление);
3) постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года N 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".

6. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі көтерме жәрдемақысы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап беру болып табылады.
7. Көтерме жәрдемақысын ұсыну бойынша мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде басқа органдардың қатысуы қарастырылмаған. Бюджеттік кредитті ұсыну барысында тұрғын үй алу үшін бюджеттік кредитті рәсімдеуді жүзеге асыратын сенім білдірілген өкіл (агент) қатысады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
8. Мемлекеттік қызметті көрсететін мемлекеттік органдардың орналасқан жерін, көрсету тәртібін және барысын регламенттің N 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлардан алуға болады.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі, мерзімі туралы толық ақпаратты тұтынушылар Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсындағы www.minagri.gov.kz. веб-сайтының "Дипломмен ауылға" бөлімінен, мемлекеттік қызмет көрсетілетін жердегі уәкілетті органдарының стенділерінен ала алады.
10. Үстелдер, орындықтар, информациялық стендттер қажетті құжаттар және жұмыс регламенті бар аудандық маңызы бар қалалар, ауылда мемлекеттік қызмет жергілікті атқарушы органның ғимаратында көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды уәкілетті органның бір маманы және сенім білдірілген өкілдің (агент) бір маманы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде іс-әрекеттердің
(өзара іс-әрекеттердің) сипаттамасы
13. Мемлекеттік қызмет тұтынушының ауданның уәкілетті органына Регламенттің N 5 қосымшасына сәйкес үлгі бойынша өтінішті ұсынумен жеке хабарласқан кезінде ұсынылады.
Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат беріледі және оның әлеуметтік қолдау шараларын алатын күні көрсетіледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсынады.
15. Ақпараттық қауіпсіздігіне талаптар қарастырылмаған.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісі кезінде мынадай құрылымдық-функционалды бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатыстырылған:
1) уәкілетті органның маманы (ҚФБ-1)
2) жұмыс комиссиясы (ҚФБ-2)
3) уәкілетті органның бастығы (ҚФБ-3)
4) аудан әкімі (ҚФБ-4)
5) аудан әкімі аппаратының басшысы (ҚФБ-5)
6) сенім білдірілген өкілдің (агенттің) өкілі (ҚФБ-6)
7) сенім білдірілген өкілдің (агенттің) бастығы (ҚФБ-7).

6. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. В процессе оказания государственной услуги по предоставлению подъемного пособия других органов не предусмотрено. При предоставлении бюджетного кредита участвует поверенный (агент), который осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения жилья.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию о месте нахождения государственных органов, порядке оказания государственной услуги и ходе их оказания можно получить по адресам указанным в приложении 1 регламента.
9. Полную информацию о порядке, сроках оказания государственной услуги и необходимых документах по вопросам оказания государственной услуги потребители могут получить в интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz., в разделе "С дипломом в село", на стендах уполномоченного органа в местах предоставления государственной услуги.
10. Государственная услуга оказывается в помещении местного исполнительного органа города районного значения, села, где имеются столы, стулья, информационные стенды с перечнем необходимых документов и регламентом работы.
11. Государственная услуга оказывается бесплатно.
12. Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются одним специалистом уполномоченного органа и одним специалистом поверенного (агента).
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Государственная услуга предоставляется при личном обращении потребителя в районный уполномоченный орган с предоставлением заявления по форме согласно приложению N 5 Регламента.
Потребителю выдается расписка, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы, предусмотренные пунктом 11 Стандарта.
15. Требований к информационной безопасности не предусмотрено.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа (СФЕ-1):
2) рабочая комиссия (СФЕ-2):
3) начальник уполномоченного органа ( СФЕ-3):
4) аким района (СФЕ-4):
5) руководитель аппарата акима района (СФЕ-5):
6) представитель поверенного (агента) ( СФЕ-6):
7) руководитель поверенного (агента) (СФЕ-7):

17. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттерді (рәсімдерді) орындаудың мерзімін көрсетумен әрбір ҚФБ бойынша әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара іс-әрекеттердің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасының N 1N 2N 3 кестесінде көрсетілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық кезектілігі және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін қызметкерлердің жауапкершілігі
19. Мемлекеттік орган лауазымды ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұлғалары мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылдайтын шешімдер және іс-әрекеттері (іс-әрекетсіздіктері) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапты.
____________________________________________________________________
Ауылдық елді мекендерге жұмыс
істеуге және тұру үшін келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну бойынша уәкілетті органдардың тізімі
N
п/п
Уәкілетті органның
атауы
Орналасқан
мекенжайы
Телефон
нөмірі
Жұмыс
кестесі
1
2
3
4
5
1
"Алматы облысының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы,
Тәуелсіздік көшесі,
38.
tk_ke@almaty-reg.kz
8-7282-
273827
Аптасына
бес күн,
демалыс
және
мерекелiк
күндерiн
санама-
ғанда,
9.00-ден
18.30-ға
дейiн,
түскi ас
12.30-дан
14.00-ге
дейiн
Аптасына
бес күн,
демалыс
және
мерекелiк
күндерiн
санама-
ғанда,
9.00-ден
18.30-ға
дейiн,
түскi ас
12.30-дан
14.00-ге
дейiн
Аптасына
бес күн,
демалыс
және
мерекелiк
күндерiн
санама-
ғанда,
9.00-ден
18.30-ға
дейiн,
түскi ас
12.30-дан
14.00-ге
дейiн
2
"Ақсу ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Ақсу ауданы,
Жансүгіров кенті,
Желтоқсан көшесі, 5.
aksu_ekonomika@mail.
ru

17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в таблице N 1N 2N 3 приложения-2 к настоящему Регламенту.
18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении N 3, к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающие государственные
услуги
19. Должностные лица государственных органов района (города областного значения) несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственных услуг в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры,
спорта и ветеринарии прибывшим
для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов по предоставлению мер
социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
N п/п
Наименование
уполномоченного
органа
Адрес расположения
Номер
телефона
График
работы
1
2
3
4
5
1
Государственное
учреждение
"Управление
экономики и
бюджетного
планирования
Алматинской
области"
город Талдыкорган,
улица Тауелсіздік,
38.tk_ke@almaty-
reg.kz
8-7282-273827
Пять дней в
неделю, за
исключением
выходных и
праздничных
дней, с 9.00
до 18.30
обед с 12.30
до 14.00
2
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Аксуского района"
Аксуский район,
поселок Жансугурова,
улица Желтоксан,
5.aksu_ekonomika
@mail.ru

8-72832-
2 1551
3
"Алакөл ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Алакөл ауданы,
Үшарал қаласы,
Қонаев көшесі, 74.
Alakol-ekonomika@mail.
ru
8-72833-
21053,
21293
4
"Балқаш ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi"мемлекеттік
мекемесі
Балқаш ауданы,
Бақанас ауылы,
Қонаева көшесі, 68.
bakanas.ekonomika
8-72773-
91140,
95398
5
"Еңбекшіқазақ
ауданының Экономика
және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi"
мемлекеттік мекемесі
Еңбекшіқазақ ауданы,
Есік қаласы, Жамбыл
көшесі, 21.
abdugulova62@mail.ru

8-72832-
2 1551
3
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Алакольского
района"
Алакольский район,
город Ушарал, улица
Конаева,
74.Alakol-ekonomika
@mail.ru
8-72833-
21053, 21293
4
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Балхашского
района"
Балхашский район,
село Баканас, улица
Конаева, 68.
bakanas.ekonomika
8-72773-
91140, 95398
5
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Енбекшиказахского
района"
Енбекшиказахский
район, город Есик,
улица Жамбыла, 21.
Lazzat_tukenova@list.ru,
abdugulova62@mail.ru

8-72775-
72019
6
"Ескелді ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Ескелді ауданы,
Қарабұлақ кенті,
Оразбеков көшесі,
67. eskeldy_ekon
8-72838-
30916
7
"Жамбыл ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Жамбыл ауданы,
Ұзынағаш ауылы, Абай
көшесі, 56.
jam_oeidp@mail.
online.kz
8-72770-
22471
8
"Іле ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Іле ауданы, Өтеген
батыр кенті,
Батталханов көшесі,
8.otdel_ekonomiki@
mail.ru
8-72752-
22461,
24849
9
"Қарасай ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Қарасай ауданы,
Қаскелең қаласы,
Абылай хан көшесі,
213.gzkarasay06@
rambler.ru
8-72771-
22907
10
"Қаратал ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Қаратал ауданы,
Үштөбе қаласы,
Қонаев даңғылы, 9.
ek_karatal@mail.ru
8-72834-
21343
11
"Кербұлақ ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Кербұлақ ауданы,
Сарыозек кенті,
Б. Момышулы көшесі,
10.
kerbekonom.@mail.ru

8-72775-
72019
6
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Ескельдинского
района"
Ескельдинский район,
поселок Карабулак,
улица Оразбекова, 67.
eskeldy_ekon
8-72838-30916
7
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Жамбылского
района"
Жамбылский район,
село Узынагаш, улица
Абая, 56.
jam_oeidp@mail.
online.kz
8-72770-
22471
Пять дней в неделю, за
исключением выходных и
праздничных
дней, с 9.00 до 18.30
обед с 12.30 до 14.00
Пять дней в неделю, за
исключением выходных и
праздничных
дней, с 9.00 до 18.30
обед с 12.30 до 14.00
8
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Илийского района"
Илийский район,
поселок Отеген батыр,
улица Батталханова,
8.
otdel_ekonomili
@mail.ru
8-72752-
22461,
24849
9
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Карасайского
района"
Карасайский район,
город Каскелен,
улица Абылай хана,
213.
gzkarasay06@
rambler.ru
8-72771-
22907
10
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Каратальского
района"
Каратальский район,
город Уштобе,
проспект Конаева, 9.
ek_karatal@mail.ru
8-72834-21343
11
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Кербулакского
района"
Кербулакский район,
поселок Сарыозек,
улица Б. Момышулы,
10.kerbekonom.
@mail.ru

8-72840-
31224,
31441
12
"Көксу ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Көксу ауданы, Балпық
би кенті,
Мырзабеков көшесі,
40. koksuod@mail.ru
8-72838-
20657,
21690
13
"Панфилов ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Панфилов ауданы,
Жаркент қаласы,
Головацкий көшесі,
129. jc_zoya@mail.ru
8-72831-
50647,
53878
14
"Райымбек ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Райымбек ауданы,
Кеген ауылы, Б.
Момышұлы көшесі, 9.
raimbekod@rambler.ru
8-72777-
21155
15
"Сарқан ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Сарқан ауданы,
Сарқан қаласы,
Тәуелсiздiк көшесі,
111.
olatov_asan@mail.ru
8-72839-
22938
16
"Талғар ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Талғар ауданы,
Талғар қаласы,
Қонаев даңғылы, 65.
economica-talgar@
mail.ru

8-72840-
31224, 31441
12
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Коксуского
района"
Коксуский район,
поселок Балпык би,
улица Мырзабекова,
40. koksuod@mail.ru
8-72838-
20657, 21690
13
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Панфиловского
района"
Панфиловский район,
город Жаркент,
улица имени
Головацкого, 129.
jc_zoya@mail.ru
8-72831-
50647,
14
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Райымбекского
района"
Райымбекский район,
село Кеген, улица Б.
Момышулы, 9.
raimbekod@rambler.ru
8-72777-21155
15
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Саркандского
района"
Саркандский район,
город Сарканд, улица
Тәуелсiздiк, 111.
olatov_asan@mail.ru
8-72839
-22938
16
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Талгарского
района"
Талгарский район,
город Талгар,
проспект Кунаева, 65.
economica-
talgar@mail.ru

8-72774-
23020,
20184
17
"Ұйғыр ауданының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Ұйғыр ауданы,
Шонжы ауылы,
Раджибаев көшесі,
73.
binara_70@mail.ru
8-72778-
21059
18
"Қапшағай қаласының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Қапшағай қаласы,
Жамбыл көшесі, 13.
ek_kap4@mail.ru
8-72772-
41883
19
"Талдықорған қаласының
Экономика және
бюджеттiк жоспарлау
бөлiмi" мемлекеттік
мекемесі
Талдықорған қаласы,
Абай көшесі, 256.
ectk@mail.ru
8-7282-
272284
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария
мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің (рәсімдердің) кезектілігі мен өзара
іс-әрекеттерінің
Сипаттамасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалды бірліктердің (бұдан әрі - ҚФБ)
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеттері (барысы, жұмыс ағымы)
Іс-
әрекет-
тің
(барысы-
ның,
жұмыс
ағымының)
реттік
нөмірі
1
2
3
4
5
6
ҚФБ
атауы
Уәкілетті
органның
маманы
Уәкілетті
органның
бастығы
Әкім
аппара-
тының
маманы
Әкім
аппара-
тының
басшысы
Уәкілетті
органның
маманы
Сенім
білдіріл-
ген
өкілдің
(агенттің)
өкілі
Іс-
әрекет-
тің (үдеріс-
тің,
рәсімнің,
опера-
цияның)
атауы
және
оның
сипат-
тамасы
Өтініш-
терді,
қажетті
құжаттар-
ды
қабылдай-
ды,
көшірме-
лерін
түпнұсқа-
ларымен
салыстыр-
ғаннан
кейін
тіркейді
және
қолхатты
береді
Қаражат-
тардың
қажетті-
лігін
есептей-
ді және
құжаттар-
ды
тұрақты
жұмыс
істейтін
комиссия-
ның
қарауына
енгізеді
Әкімдік
қаулысы-
ның
жобасын
әзірлей-
ді және
оны
келісім-
ге
жолдай-
ды
Қаулының
жобасын
әкімдік-
тің
отырысы-
ның күн
тәртібіне
енгізеді
Келісімнің
жобасын
әзірлейді
және қол қою
үшін
енгізеді
Келісімнің
жобасын
қол қою
үшін
енгізеді
Аяқтау
нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдық-
өкімгер-
лік
шешім)
Құжаттар
жинағын
құрастыру,
қолхат
беру
Әлеумет-
тік
қолдау
шараларын
ұсыну
немесе
одан бас
тарту
туралы
тұрақты
жұмыс
істейтін
комиссия-
ның
шешімі
Әкімдік
қаулысы-
ның
жобасы
Әкімдік-
тің
қаулысы
Келісім
Келісім
Орындау
мерзімі
30 минут
5 күн
7 күн
3 күн
4 күн
1 күн
Келесі
іс-
әрекеттің
нөмірі
2
3
4
5
6
7
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (барысы, жұмыс ағымы)
Іс-
әрекеттің
(барысы-
ның,
жұмыс
ағымының)
нөмірі
7
8
9
10
11
ҚФБ
атауы
Уәкілет-
ті
органның
бастығы
Сенім
білдіріл-
ген
өкілдің
(агент-
тің)
басшысы
Уәкілет-
ті
орган-
ның
бастығы
Сенім
білдіріл-
ген
өкілдің
(агенттің)
өкілі
Сенім
білдіріл-
ген
өкілдің
(агенттің)
басшысы
Іс-
әрекет-
тің
(үдеріс-
тің,
рәсімнің,
операция-
ның)
атауы
және
оның
сипатта-
масы
Келісімге
қол
қояды
Келісім-
ге қол
қояды
Көтерме
жәрдем-
ақысының
сомасын
тұтыну-
шылардың
жеке
есеп-
шотына
аудара-
ды
Тұрғын
үйді алу
үшін
бюджеттік
кредитті
рәсімдеу-
ді жүзеге
асырады.
Сатып
алынған
үйге
бюджеттік
кредиттің
қаражат-
тарын
аударуды
жүзеге
асырады.
Аяқтау
нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдық-
өкімгер
лік
шешім)
Келісім
Келісім
Төлем
тапсы-
рысы
Қарыз
және
кепілдік
шарты
Төлем
тапсырысы
Орындау/
мерзімі
1 күн
1 күн
7 күн
28 күн
2 күн
Келесі
іс-
әрекеттің
нөмірі
8
9
10
11
2-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Негізгі үдеріс – әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы шешім
бекітілген жағайда
Негізгі үдеріс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкілет-
ті
органның
маманы
Уәкілет-
ті
органның
бастығы
Әкім
аппаратының
маманы
Әкім
аппара-
тының
басшысы
Сенім
білдірілген
өкілдің
(агенттің)
өкілі
Сенім
білдірілген
өкілдің
(агенттің)
басшысы
N 1
іс-
әрекет
Өтініш-
терді,
қажетті
құжат-
тарды
қабыл-
дайды,
түпнұс-
қалары
мен
салыстыр-
ғаннан
кейін
тіркейді
және
қолхат-
тарды
береді
(30 мин)
N 2
іс-
әрекет
Қаражат-
тардың
қажетті-
лігін
есептей-
ді және
құжаттар-
ды
тұрақты
жұмыс
істейтін
комиссия-
ның
қарауына
енгізеді
(5 күн)
N 3
іс-әрекет
Әкімдік
қаулысының
жобасын
әзірлейді
және оны
келісімге
жолдайды
(7 күн)
N 4
іс-
әрекет
Қаулының
жобасын
әкімдік-
тің
отырысы-
ның күн
тәрті-
біне
енгізеді
(3 күн)
N 5
іс-
әрекет
Келісім-
нің
жобасын
әзірлей-
ді және
қол қою
үшін
енгізеді
(4 күн)
N 6 іс-әрекет
Келісімнің
жобасын қол қою
үшін енгізеді
(1 күн)
N 7
іс-
әрекет
Келісім-
ге қол
қояды
(1 күн)
N 8
іс-әрекет
Келісімге
қол қояды
(1 күн)
N 9
іс-
әрекет
Көтерме
жәрдем-
ақысының
сомасын
тұтыну-
шылардың
жеке
есеп-
шотына
аударады
(7 күн)
N 10 іс-әрекет
Тұрғын үйді алу
үшін бюджеттік
кредитті
рәсімдеуді
жүзеге асырады.
(28 күн)
N 11
іс-әрекет
Сатып
алынған үйге
бюджеттік
кредиттің
қаражаттарын
аударуды
жүзеге
асырады.
(2 күн)
3-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Баламалы үдеріс - әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас
тарту туралы шешім бекітілген жағдайда
Баламалы үдеріс (барысы, жұмыс ағымы)
Уәкілетті органның
маманы
Уәкілетті органның бастығы
N 1 іс-әрекет
Өтініштерді,
қажетті құжаттарды
қабылдайды,
көшірмелерін
түпнұсқаларымен
салыстырады,
тіркейді және
қолхатты береді
(30 мин)
N 2 іс-әрекет
Қаражаттардың қажеттілігін
есептейді және құжаттарды
тұрақты жұмыс істейтін
комиссияның қарауына
енгізеді (5 күн)
N 3 іс-әрекет дәйектемесіз
құжаттарды ұсынған
жағдайда, тұрақты жұмыс
істейтін комиссияның
шешімінің негізінде
тұтынушыға себебін көрсете
отырып жазбаша бас тарту
туралы жауап жолдайды
(3 күн)
"Ауылдық елді мекендерге
жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру,
әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет,
спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау
шараларын ұсыну үдерісі

8-72774-
23020, 20184
17
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
Уйгурского
района"
Уйгурский район,
село Чунджа, улица
Раджибаева, 73.
binara_70@mail.ru
8-72778-21059
18
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
города Капчагай"
город Капшагай,
улица Жамбыла, 13.
ek_kap4@mail.ru
8-72772-41883
19
Государственное
учреждение "Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
города
Талдыкорган"
город Талдыкорган,
улица Абая, 256.
ectk@mail.ru
8-7282-272284
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Описание
последовательности и взаимодействие административных действий
(процедур)
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
(далее – СФЕ)
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N
действия
(хода,
потока
работ)
1
2
3
4
5
6
Наимено-
вание СФЕ
Специалист
уполномо-
ченного
органа
Начальник
уполномо-
ченного
органа
Специалист
аппарата
акима
Руководи-
тель
аппарата
акима
Специа-
лист
уполно-
мочен-
ного
органа
Предста-
витель
поверен-
ного
(агента)
Наимено-
вание
действия
(процесса,
процедуры,
операции)
и их
описание
Принимает
заявления,
необхо-
димые
документы,
сверяет
копии с
оригина-
лами,
регистри-
рует и
выдает
расписку
Производит
расчет
потреб-
ности
финансовых
средств и
вносит
документы
на
рассмот-
рение
постоянно
действующей
комиссии
Разрабаты-
вает и
согласовы-
вает
проект
постанов-
ления
акимата
Вносит
проект
постано-
вления в
повестку
дня
заседания
акимата
Подготав-
ливает
проект
Соглаше-
ния и
вносит
на
подписа-
ние
Вносит
проект
Соглаше-
ния на
подписа-
ние
Форма
завершения
(данные,
документ,
организа-
ционно-
распоряди-
тельное
решение)
Формиро-
вание
досье,
выдача
расписки
Решение
постоянно
действующей
комиссии о
предостав-
лении мер
социальной
поддержке
или в их
отказе
Проект
постанов-
ления
акимата
Постанов-
ление
акимата
Соглаше-
ние
Соглаше-
ние
Сроки
испол-
нения
30 минут
5 дней
7 дней
3 дня
4 дня
1 день
Номер
следую-
щего
действия
2
3
4
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N
действия
(хода,
потока
работ)
7
8
9
10
11
Наимено-
вание СФЕ
Начальник
уполномо-
ченного
органа
Руково-
дитель
поверен-
ного
(агента)
Начальник
уполномо-
ченного
органа
Предста-
витель
поверен-
ного
(агента)
Руково-
дитель
поверен-
ного
(агента)
Наимено-
вание
действия
(процесса,
процедуры,
операции)
и их
описание
Подписы-
вает
Соглаше-
ние
Подписы-
вает
Соглашение
Перечис-
ляет сумму
подъемного
пособия на
индиви-
дуальные
лицевые
счета
потреби-
телей
Осуществ-
ляет
проце-
дуру
оформ-
ления
бюджет-
ного
кредита
для
приобре-
тения
жилья.
Осуществ-
ляет
перечис-
ление
средств
бюджет-
ного
кредита
за
приоб-
ретенное
жилье
Форма
заверше-
ния
(данные,
документ,
организа-
ционно-
распоря-
дительное
решение)
Соглаше-
ние
Соглашение
Платежное
поручение
Договоры
займа и
залога
Платеж-
ное
поруче-
ние
Сроки
испол-
нения
1 день
1 день
7 дней
28 дней
2 дня
Номер
следую-
щего
действия
8
9
10
11
Таблица 2. Варианты использования.
Основной процесс – в случае утверждения решения о
предоставлении мер социальной поддержки
Основной процесс (ход, поток работ)
Специа-
лист
уполномо-
ченного
органа
Начальник
уполномочен-
ного органа
Специалист
аппарата
акима
Руководи-
тель
аппарата
акима
Представи-
тель
поверенного
(агента)
Руководи-
тель
поверенного
(агента)
Действие
N 1
Принимает
заявления,
необхо-
димые
документы,
сверяет
копии с
оригина-
лами,
регистри-
рует и
выдает
расписку
(30 мин)
Действие
N 2
Производит
расчет
потребности
финансовых
средств и
вносит
документы
на
рассмотре-
ние
постоянно
действующей
комиссии
(5 дней)
Действие
N 3
Разрабаты-
вает и
согласовы-
вает
проект
постанов-
ления
акимата
(7 дней)
Действие
N 4 Вносит
проект
постанов-
ления в
повестку
дня
заседания
акимата
(3 дня)
Действие
N 5
Подготав-
ливает
проект
Соглашения
и вносит
на
подписа-
ние
(4 дня)
Действие
N 6 Вносит
проект
Соглашения
на
подписание
(1 день)
Действие
N 7
Подписывает
Соглашение
(1 день)
Действие
N 8
Подписывает
Соглашение
(1 день)
Действие
N 9
Перечисляет
сумму
подъемного
пособия на
индиви-
дуальные
лицевые
счета
потребите-
лей
(7 дней)
Действие
N 10
Осуществ-
ляет
процедуру
оформления
бюджетного
кредита для
приобрете-
ния жилья.
(28 дней)
Действие
N 11
Осуществ-
ляет
перечис-
ление
средств
бюджетного
кредита за
приобретен-
ное жилье
(2 дня)
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс – в случае утверждения решения об
отказе в предоставлении мер социальной поддержки
Альтернативный процесс (ход, поток работ)
Специалист
уполномочен-
ного органа
Начальник
уполномоченного
органа
Действие
N 1
Принимает
заявления,
необходимые
документы,
сверяет
копии с
оригиналами,
регистри-
рует и
выдает
расписку
(30 мин)
Действие N 2
Производит расчет
потребности
финансовых средств и
вносит документы на
рассмотрение
постоянно действующей
комиссии (5 дней)
Действие N 3 При
предоставлении
недостоверных
документов, на
основании решения
постоянно действующей
комиссии направляет
потребителю
письменный отказ с
указанием причин (3
дня)
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер социальной
поддержки специалистам здравоохранения,
образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
Процесс предоставления мер социальной поддержки специалистам
здравоохранения, образования, социального обеспечения,
культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и
проживания в сельские населенные пункты