2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 38 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-1-161 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы № 131 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.06.2013 № 131 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-154 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 8 наурыздағы N 10 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "12408682" саны "14108417" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "1013131" саны "1000802" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "65700" саны "78029" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "11225101" саны "12924836" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "12851751" саны "14551487" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "411948" саны "407094" санына ауыстырылсын.
5) "бюджеттің тапшылығы (профициті)" "-937080" саны "-932227" санына ауыстырылсын.
6) "бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)" "937080" саны "932227" санына ауыстырылсын.
7) "қарыздар түсімі" "1016747" саны "1011893" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 10 апреля 2012 года N 38. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-1-161. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 июня 2013 года № 131
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05.06.2013 № 131.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-1-153, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 13 января 2012 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 20 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-1-154, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 8 марта 2012 года N 10) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "12408682" заменить на цифру "14108417", в том числе:
"налоговым поступлениям" цифру "1013131" заменить на цифру "1000802";
"неналоговым поступлениям" цифру "65700" заменить на цифру "78029";
"поступлениям трансфертов" цифру "11225101" заменить на цифру "12924836".
2) "затраты" цифру "12851751" заменить на цифру "14551487".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "411948" заменить на цифру "407094".
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифру "-937080" заменить на цифру "-932227".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "937080" заменить на цифру "932227".
7) "поступление займов" цифру "1016747" заменить на цифру "1011893".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихат аппаратының жетекшісі Қауысбеков Владимир Оналбайұлына жүктелсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 6 сессияның
төрағасы                                   Т. Ахажан
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
10 сәуір 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың 2012
жылғы 10 сәуірдегі "2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 38 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жыл
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата маслихата Кауысбекова Владимира Оналбаевича.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной 6 сессии                         Т. Ахажан
Секретарь городского
маслихата                                  М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальника городского отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Маженов Кайрат Рысханович
10 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 21.12.2011 года N 320 "О бюджете
города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
от 10 апреля 2012 года N 38
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2012-2014 годы" от 21 декабря
2011 года N 320
Бюджет города Талдыкорган на 2012 год
Категория
2012
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы