Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру және Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қазандағы N 30-1060 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 25 қазанда N 2156 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 маусымдағы N 12-640 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 26.06.2013 N 12-640 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін 1-қосымшаға сәйкес шарттық негізде үй-жай берілсін.
2. Талдықорған қалалық сайлау комиссиясымен (Дәулет Әбдібекұлы Жүнісов келісім бойынша) бірлесіп, Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін 2-қосымшаға сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгіленсін.
3. "Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Малдыбай Молдабайұлы Қалиев) Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орын және стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа және аппарат жетекшісі Алмас Қабдулұлы Әділге жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
Талдықорған қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Дәулет Әбдібекұлы Жүнісов
10 қазан 2012 жыл
Қала әкімдігінің 2012 жылғы
10 қазандағы "Талдықорған қалалық
мәслихатына N 15 сайлау округі
бойынша кандидаттарға сайлаушылармен
кездесуі үшін шарттық негізде
үй-жай беру және Талдықорған
қалалық мәслихатына N 15 сайлау
округі бойынша кандидаттар үшін
үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын белгілеу
туралы" N 30-1060 қаулысына
1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатына N 15 сайлау округі бойынша
кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде
берілетін
ҮЙ-ЖАЙЫ

О предоставлении кандидатам в депутаты в Талдыкорганский городской маслихат по избирательному округу N 15 на договорной основе помещений для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты в Талдыкорганский городской маслихат по избирательному округу N 15
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 10 октября 2012 года N 30-1060. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 октября 2012 года N 2156. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 июня 2013 года N 12-640
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26.06.2013 N 12-640.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты в Талдыкорганский городской маслихат по избирательному округу N 15 на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Совместно с городской избирательной комиссией (по согласованию Жунисов Даулет Абдибекович) определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Талдыкорганский городской маслихат по избирательному округу N 15 согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" (Калиев Малдыбай Молдабаевич) оснастить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Талдыкорганский городской маслихат по избирательному округу N 15 стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Талдыкорган Булдыбаева Кайрата Найманбаевича и руководителя аппарата Әділ Алмас Қабдулулы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской
избирательной комиссии                     Жунисов Даулет Абдибекович
10 октября 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 10 октября 2012 года N 30-1060
"О предоставлении кандидатам
в депутаты в Талдыкорганский
городской маслихат по избирательному
округу N 15 на договорной основе
помещений для встреч с избирателями
и об определении мест для
размещения агитационных печатных
материалов кандидатов в
депутаты в Талдыкорганский
городской маслихат по
избирательному округу N 15"
ПОМЕЩЕНИЯ,
предоставляемые кандидатам в депутаты в Талдыкорганский
городской маслихат по избирательному округу N 15 на договорной
основе для встреч с избирателями