Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы N 99 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2257 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 30.04.2014 № 233 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 123-қосымшаларына сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) Кірістер 17753346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1335921 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 208332 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 194045 мың теңге;
трансферттердің түсімдер 16015048 мың теңге, оның ішінде:
облыстық бюджеттен субвенциялар 6591399 мың теңге;
2) шығындар 18640408 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 6751 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) -893813 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)   893813 мың теңге;
7) қарыздар түсімі 765921 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.03.2013 N 107; 05.06.2013 N 130; 04.07.2013 N 142; 20.08.2013 N 160; 08.11.2013 N 175; 05.12.2013 N 189 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға шұғыл шығындарға және табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға қала әкімдігінің резерві 11838 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Талдықорған қаласының 2013 жылғы бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, ағымды және дамуға бөлінуімен нысаналы трансферттер бекітілсін.
4. Талдықорған қаласының 2013 жылғы бюджетінде 5-қосымшаға сәйкес бюджетті атқару барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 16 сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
24 желтоқсан 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
"Талдықорған қаласының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 99 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.12.2013 N 189 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

О районном бюджете города Талдыкорган на 2013-2015 годы
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 24 декабря 2012 года N 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2257. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30 апреля 2014 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 30.04.2014 № 233.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талдыкорган на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) Доходы 17753346 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1335921 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 208332 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 194045 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 16015048 тысяч тенге, в том числе:
субвенции из областного бюджета 6591399 тысяч тенге;
2) затраты 18640408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 6751 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -893813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета    893813 тысяч тенге;
7) поступление займов 765921 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05.03.2013 N 107; 05.06.2013 N 130; 04.07.2013 N 142; 20.08.2013 N 160; 08.11.2013 N 175 ; 05.12.2013 N 189 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв акимата города на 2013 год в сумме 11838 тысяч тенге на неотложные затраты и для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера.
3. Утвердить в бюджете города Талдыкорган на 2013 год целевые трансферты с разделением на текущие и развитие, согласно приложения 4.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2013 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Талдыкорган, согласно приложения 5.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
очередной 16 сессии,
секретарь городского маслихата             М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник городского отдела
экономики и бюджетного планирования        Маженов Кайрат Рысханович
24 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2013-2015 годы" от 24 декабря
2012 года N 99
Бюджет города Талдыкорган на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 05.12.2013 N 189 (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы