Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсанындағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 5-31 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-3-112 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне (2011 жылғы 20 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-100 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-106 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1)"кірістер" "1805859" саны "1913947" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "104872" саны "109872" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "9000" саны "4000" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "1690279" саны "1798367" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "1833229" саны "1941317" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
V сессиясының төрайымы                     Э. Иманбердиева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
13 сәуір 2012 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
"Текелі қаласының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы
2012 жылғы 13 сәуірдегі

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 5-31. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-3-112. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2011 года за N 2-3-100, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 30 декабря 2011 года N 52), в решение Текелийского городского маслихата от 22 февраля 2012 года N 3-9 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-3-106, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 2 марта 2012 года N 9) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "1805859" заменить на цифры "1913947", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "104872" заменить на цифры "109872";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифры "9000" заменить на цифры "4000";
"поступлениям трансфертов" цифры "1690279" заменить на цифры "1798367".
2) "затраты" цифры "1833229" заменить на цифры "1941317".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
V сессии V созыва
Текелийского городского
маслихата                                  Э. Иманбердиева
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
13 апреля 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 13 апреля 2012 года