Ақсу ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 тамыздағы N 407 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 қазанда N 2138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты каулының күші жойылды - Ақсу аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы N 597 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты каулының күші жойылды - Ақсу аудандық әкімдігінің 09.08.2013 N 597 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 14) тармақшасына сәйкес Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облысы аумағында ауылшаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" N 29 қаулысын жүзеге асыру үшін, Ақсу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып, өткізілсін.
2. "Ақсу ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі(С.К. Исапанов), кент және ауылдық округ әкімдері аумақтардағы ауыл шаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Б. Жұмағалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Дүйсембаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Исапанов Сағынбек Кенжеғазыұлы
28 тамыз 2012 жыл
Ақсу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 28 тамыздағы
"Ақсу ауданы бойынша
ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу
туралы" N 407 қаулысына
қосымша
Рет
саны
N
Поселкелік,
ауылдық
округтердің
атауы
Бірдейлендіруге жататын
ауыл шаруашылығы
жануарларының нақты саны
(бас)
Ветеринариялық
төлқұжатты
рәсімдеумен ауыл
шаруашылығы
жануарларды сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ мал
шошқа
басталу
мерзімі
аяқталу
мерзімі
1
Ақсу ауылдық
округі
10

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Аксускому району
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 28 августа 2012 года N 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 октября 2012 года N 2138. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 09 августа 2013 года N 597
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 09.08.2013 N 597
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии" и во исполнение постановления акимата Алматинской области от 16 февраля 2012 года N 29 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкий рогатый скот, свиней) на территории Алматинской области" акимат Аксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работы по идентификации сельскохозяйственных животных по Аксускому району согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Аксуского района" (С.К. Исапанов), акимам поселка и сельских округов обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкий рогатый скот, свиней) на подведомственной территории.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жумагалиеву М.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Дюсембаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Аксуского района"                          Исапанов Сагынбек Кенжегазиевич
28 августа 2012 года
Приложение
к постановлению акимата района
от 28 августа 2012 года N 407
"Об организации и проведении
работ по идентификации
сельскохозяйственных животных
по Аксускому району"
N п/п
Наименование
поселка,
сельских
округов
Фактическое количество
сельскохозяйственных
животных, подлежащих
идентификации (голов)
Биркование
сельскохозяйственных
животных с
оформлением
ветеринарного
паспорта
верблюды
лошади
мелкий
рогатый
скот
свиньи
Дата
начала
Дата
завершения
1
Аксуский
сельский округ
10