Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-5-171 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012.12.05 N 10-2 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2–тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 48-1 шешіміне (2011 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-5-163 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2-1 шешіміне (2012 жылы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-5-166 нөмірімен енгізілген), 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13-14 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:
1) Кiрiстер "6149314" саны "6385058" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5173429" саны "5409173" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1283498" саны "1499094" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1503235" саны "1523383" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6194714" саны "6431569" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-118268" саны "-124233" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "118268" саны "124233" санына ауыстырылсын; оның ішінде:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "45400" саны "46511" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 3-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-5-171 . Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "Об районном бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года за N 2-5-163, опубликовано в газете "Алаколь" от 28 января 2012 года N 4), в решение Алакольского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-5-166, опубликовано в газете "Алаколь" от 31 марта 2012 года N 13-14), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "6149314" заменить цифру "6385058", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5173429" заменить цифру "5409173", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1283498" заменить цифру "1499094";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1503235" заменить цифру "1523383".
2) "Затраты" цифру "6194714" заменить цифру "6431569".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "- 118268" заменить цифру "-124233".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "118268" заменить цифру "124233", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "45400" заменить цифру "46511".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.