Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 маусымдағы N 8 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 13 шілдеде N 2-5-181 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 26 қазандағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жайпақ ауылдық округі әкімінің 26.10.2012 № 12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Алакөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 7 мамырдағы N 10 ұсынысы негізінде, Жайпақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жайпақ ауылдық округіне ұсақ малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарына мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайпақ ауылдық
округінің әкімі
Е.А. Табеев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20 июня 2012 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 13 июля 2012 года N 2-5-181. Утратило силу решением акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 26 октября 2012 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Жайпакского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 26.10.2012 № 12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района от 7 мая 2012 года N 10, аким Жайпакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жайпакском сельском округе в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жайпакского
сельского округа
Табеев Е.