Балқаш ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 211 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 24 желтоқсанда 2253 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қыркүйектегі № 137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 08.09.2016 № 137 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес, "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Балқаш аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік құқығына қарамастан, Балқаш ауданының ұйымдары мен мекемелерінде, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір процент мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Көшкімбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Балхашском районе
Решение маслихата Балхашского района Алматинской области от 10 декабря 2012 года N 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 декабря 2012 года N 2253. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 08 сентября 2016 года № 137
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 08.09.2016 № 137.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях социальной защиты для людей состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организации, для обеспечения их занятости, Балхашский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в организациях и предприятиях Балхашского района несмотря от форм собственности, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кошкимбаев