Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 47 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 07 ақпанда N 2-7-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 03 маусымдағы N 400 қаулысымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Жамбыл аудандық әкімдігінің 03.06.2013 N 400 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданындағы меншік нысандарының барлық ұйымдарында, кәсіпорындарында,және мекемелерінде жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Далабаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 01 февраля 2012 года N 47. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 07 февраля 2012 года N 2-7-129. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 03 июня 2013 N 400
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 03.06.2013 N 400
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности Жамбылского района установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Далабаев