Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 11-82 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2176 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 сәуірдегі N 16-133 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Жамбыл аудандық мәслихатының 22.04.2013 N 16-133 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне (2011 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-125 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 01 қаңтардағы N 1 (5580) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-18 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 08 наурыздағы N 11 (5590) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-54 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірінде нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-136 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 19 мамырдағы N 19 (5598) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-64 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымында нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2-7-143 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 5 шілдесіндегі N 25 (5604) "Атамекен" газетіне жарияланған), Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 қыркүйектегі "Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 62-283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 10-78 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2106 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 қыркүйектегі N 36 (5615) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 5 ноября 2012 года N 11-82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2176. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22 апреля 2013 N 16-133
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Алматинской области от 22.04.2013 N 16-133.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 декабря 2011 года за N 2-7-125, опубликовано в газете "Атамекен" N 1 (5580) от 01 января 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 3-18 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 21 февраля 2012 года за N 2-7-130, опубликовано в газете "Атамекен" N 11 (5590) от 08 марта 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 6-54 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 апреля 2012 года за N 2-7-136, опубликовано в газете "Атамекен" N 19 (5598) от 19 мая 2012 года), в решение Жамбылского районного маслихата от 11 июня 2012 года N 8-64 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 20 июня 2012 года за N 2-7-143, опубликовано в газете "Атамекен" N 25(5604) от 5 июля 2012 года)), в решение Жамбылского районного маслихата от 07 сентября 2012 года N 10-78 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 62-283 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 19 сентября 2012 года за N 2106, опубликовано в газете "Атамекен" N 36 (5615) от 29 сентября 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кiрiстер" "10034687" саны "9955611" санына ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" "950746" саны "949396" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "15020" саны "16370" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "9054415" саны "8975339" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2441079" саны "2452483" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "2761179" саны "2670699" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "10074101" саны "9995025" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттiк кредиттеу" "55321" саны "62602" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" "58248" саны "65529" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-94735" саны "-102016" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "94735" саны "102016" санына ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" "48540" саны "65529" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Жұрын С.М.
Мәслихат хатшысы                           Қазиев Б.Б.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Байғабатова Гүләйім Райымқұлқызы
05 қараша 2012 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 05 қарашадағы
"2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 68-283 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы" 11-82 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 68-283 шешiмiне
1-қосымша
Жамбыл ауданының 2012 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Аталуы
1 Кірістер

1) "Доходы" цифру "10034687" заменить на цифру "9955611";
"налоговые поступления" цифру "950746" заменить на цифру "949396";
"неналоговые поступления" цифру "15020" заменить на цифру "16370";
"поступления трансфертов" цифру "9054415" заменить на цифру "8975339";
"целевые текущие трансферты" цифру "2441079" заменить на цифру "2452483";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2761179" заменить на цифру "2670699".
2) "Затраты" цифру "10074101" заменить на цифру "9995025".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "55321" заменить на цифру "62602";
"бюджетные кредиты" цифру "58248" заменить на цифру "65529".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-94735" заменить на цифру "-102016".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "94735" заменить на цифру "102016";
"поступления займов" цифру "48540" заменить на цифру "65529".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Ахметжанов Н.У.
Временно осуществляющий
полномочия секретаря маслихата             Абаев А.К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения отдела экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
07 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 07 сентября 2012 года
N 10-78 "О внесении изменений в решение
Жамбылского районного маслихата от
20 декабря 2011 года N 62-283
"О районном бюджете Жамбылского
района на 2012-2014 годы""
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 62-283 "О районном бюджете
Жамбылского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Жамбылского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1 Доходы