Шиен селолық округіне қарасты Шиен, Қоғамшыл ауылдарындағы көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Шиен селолық округі әкімінің 2012 жылғы 20 тамыздағы N 8-5 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2124 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық қоғамдық ономастика комиссиясының келісімі және Шиен селолық округі халқының пікірін ескере отырып, Шиен селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шиен селолық округіне қарасты Шиен ауылында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Алатау, екінші көшеге - Жастар, үшінші көшеге - Болашақ, төртінші көшеге - Бұлақ, бесінші көшеге - Жиренайғыр, алтыншы көшеге - Тәуелсіздік, жетінші көшеге - Суықтөбе, сегізінші көшеге - Жетісу аты берілсін.
2. Шиен селолық округіне қарасты Қоғамшыл ауылында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Желтоқсан, екінші көшеге - Ынтымақ, үшінші көшеге - Кеңсай аты берілсін.
3. Шиен селолық округіне қарасты Шиен ауылында орналасқан ескі көшелерге: бірінші көшеге - Жамбыл Жабаев, екінші көшеге - Жайлаубай Иманбаев, үшінші көшеге - Өтеп Итенов, төртінші көшеге - Бауыржан Момышұлы, бесінші көшеге - Тоқаш Бокин, алтыншы көшеге - Тайторы, жетінші көшеге - Садабай Нұрлыбаев, сегізінші көшеге - Бесторсық, тоғызыншы көшеге - Әбдіғұл Смағұлов, оныншы көшеге - Мақатай Қырбасов, он бірінші көшеге - Әліпбай Жазықбаев, он екінші көшеге - Әбдіқайым Ахметов, он үшінші көшеге - Мектеп, он төртінші көшеге - Ақбұлақ, он бесінші көшеге - Бірлік аты берілсін.
4. Шиен селолық округіне қарасты Қоғамшыл ауылында орналасқан ескі көшеге Бейбітшілік атауы берілсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шиен селолық округі әкімі аппаратының бас маманы Нұрұмкүл Бұлғақоваға жүктелсін.
6. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиен селолық
округінің әкімі                            Ә. Байсариев

О присвоении наименований улицам в аулах Шиен, Когамшыл Шиенского сельского округа
Решение акима Шиенского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 20 августа 2012 года N 8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2124
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию с комиссией по ономастике Жамбылского района и с учетом мнения населения Шиенского сельского округа, аким Шиенского сельского округа Р Е Ш И Л:
1. Присвоить наименования новым улицам расположенным в селе Шиен Шиенского сельского округа: первой улице - Алатау, второй улице - Жастар, третьей улице - Болашак, четвертой улице - Булак, пятой улице - Жиренайгыр, шестой улице - Тауелсиздик, седьмой улице - Суыктобе, восьмой улице - Жетису.
2. Присвоить наименования новым улицам расположенным в селе Когамшыл Шиенского сельского округа: первой улице - Желтоксан, второй улице - Ынтымак, третьей улице - Кенсай.
3. Присвоить наименования старым улицам расположенным в селе Шиен Шиенского сельского округа: первой улице - Жамбыл Жабаев, второй улице - Жайлаубай Иманбаев, третьей улице - Отеп Итенов, четвертой улице - Бауыржан Момышулы, пятой улице - Токаш Бокин, шестой улице - Тайторы, седьмой улице – Садабай Нурлыбаев, восьмой улице - Бесторсык, девятой улице- Абдигул Смагулов, десятой улице - Макатай Кырбасов, одиннадцатой улице - Алипбай Жазыкбаев, двенадцатой улице - Абдыкайым Ахметов, тринадцатой улице - Школа, четырнадцатой улице - Акбулак, пятнадцатой улице - Бирлик.
4. Присвоить наименования Бейбитшилик старой улице расположенный в селе Когамшыл Шиенского сельского округа.
5. Контроль над исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Шиенского сельского округа Нурумкул Булгаковой.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шиенского
сельского округа                           А. Байсариев