Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 сәуірдегі N 348 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 сәуірде N 2-8-196 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 1-тармағына31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 274 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы N 274 Жарлығын іске асыру туралы" N 326 Қаулысына сәйкес Еңбекшіқазақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Селолық округ және Есік қаласы әкімдеріне Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі N 322 үй және Шелек селосы, Кадыров көшесі N 2 үй мекен - жайындағы орналасқан "Еңбекшіқазақ ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) шақыру учаскесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ, он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 6 апреля 2012 года N 348. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года N 2-8-196
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" пунктом 3 статьи 27, пунктом 1 статьи 28, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", а также Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"" акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам сельских округов и города Есик организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны Енбекшиказахского района" (по согласованию) расположенного по адресу Алматинская область, Енбекшиказахский район, город Есик, улица Абая, дом N 322 и село Шелек, улица Кадырова, дом N 2.
2. Образовать районную призывную комиссию для проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 2.

4. Селолық округ және Есік қаласы әкімдері 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін ұйымдастырсын.
5. "Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Каскаров Бақытжан Айдарханұлы (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және жеткізуді өз құзыреті шегінде ұйымдастырып, шақырушыларды жөнелту кезінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Қықимов Сәтжан Манасұлына жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ысқақ
Еңбекшіқазақ аудан әкімдігінің
2012 жылғы 06 сәуірдегі
Қазақстан Республикасының
азаматтарын 2012 жылдың
сәуір-маусымында және
қазан-желтоқсанында
кезекті мерзімді әскери
қызметке шақыру туралы"
N 348 қаулысына
1-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге
шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясының құрамы:
1. Комиссия төрағасы:
Қиқымов Сатжан Манасұлы - Еңбекшіқазақ аудан әкімінің бірінші орынбасары;
2. Комиссия төрағаcының орынбасары:
Казахбаев Төлеген Ермекұлы - "Еңбекшіқазақ ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
3. Комиссиясының мүшелері:
Саулебаев Мақсат Бақытұлы - "Еңбекшіқазақ ауданының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары;

4. Акимам сельских округов и города Есик в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Начальнику государственного учреждения "Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района" Каскарову Бахытжан Айдархановичу (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан, уклоняющихся от исполнения воинской обязанности, обеспечить охрану общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призывников.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима района Кикимова Сатжана Манасовича.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ыскак
Приложение 1
постановлению Акимата
Енбекшиказахского района
от 06 апреля 2012 года
"Об очередном призыве граждан
Республики Казахстан на срочную
воинскую службу в апреле-
июне и октябре-декабре
2012 года" N 348
Состав районной призывной комиссии
1. Председатель комиссии:
Кекимов Сатжан Манасулы
Первый заместитель акима
Енбекшиказахского района
2. Заместитель председателя
комиссии:
Казахбаев Толеген Ермекович
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Енбекшиказахского района"
Члены комиссии:
3. Саулебаев Максат Бакытович
Заместитель начальника
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Енбекшиказахского района"