Түрген селолық округінің Түрген ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Түрген селолық округі әкімінің 2012 жылғы 05 шілдедегі N 11 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 27 шілдеде N 2-8-201 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Еңбекшіқазақ ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 07 маусымдағы N 37 ұсынысы негізінде, Түрген селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Түрген селолық округінің Түрген ауылында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                Б. Елеусізова
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы облысы Еңбекшіқазақ
ауданының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитариялық
инспекторы                                 Сайлаубек Қабылбекұлы Темешев
05 шілде 2012 жыл
Еңбекшіқазақ ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы                      Ермек Әсемқұлұлы Әсемқұлов
05 шілде 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Турген Тургенского сельского округа
Решение акима Тургенского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 05 июля 2012 года N 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 27 июля 2012 года N 2-8-201
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Енбекшиказахского района от 07 июня 2012 года N 37, аким Тургенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Турген Тургенского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                Б. Елеусизова
СОГЛАСОВАНО:
Главный государственный
ветеринарно-санитарный инспектор
Енбекшиказахского района
Алматинской области                        Темешев Сайлаубек Кабылбекулы
05 июля 2012 года
Начальник управления санитарно-
эпидемиологического контроля по
Енбекшиказахскому району                   Асемкулов Ермек Асемкулулы
05 июля 2012 года