2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы N 1-241 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 наурызда N 2-10-154 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 11-2306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 31.12.2013 № 11-2306 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының, 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына18-2 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Іле аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Құматаев Нұрлан Орынбасарұлы), "Жұмыспен қамту орталығы" (Тлеубердин Болат Дүйсенұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Iле ауданы әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 29 желтоқсандағы "Іле ауданында жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғаудың қосымша шараларын белгілеу туралы" N 12-2175 қаулының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 21 қаңтардағы N 2-10-107 нөмірімен енгізілген, 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 5 "Іле Таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4.Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Абдулдаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н. Құматаев
24 ақпан 2012 жыл
Аудандық жұмыспен қамту
орталығының мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Б. Тлеубердин
24 ақпан 2012 жыл
Іле аудан әкімдігінің
2012 жылғы 24 ақпандағы
N 1-241 "2012 жылға жастар
практикасын ұйымдастыру туралы"
қаулысына қосымшасы
Еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту
үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
р\
н
N
Жұмыс беруші
Кәсіби
(мамандығы)
Ұйымдас-
тырыла-
тын
жұмыс
орындары-
ның саны
Айлық
жалақы
мөлшері,
теңге
Жастар
практикасы-
ның ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Іле ауданының
Әкімінің
Аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-15
Қаржыгер-10
Бухгалтер-5
Заңгер-2
Программист-11
43
26000
6 айға
дейін
2
"Іле ауданы
бойынша салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер-15
15
26000
6 айға
дейін
3
"Зейнетақы
төлеу
орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Бухгалтер-5
5
26000
6 айға
дейін
4
"Кәсіпкерлік
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист
көмекші-1
1
26000
6 айға
дейін
5
"Іле аудандық
орталық
ауруханасы"
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорны
Медбикелер-15
Механик-1
Референт-
хатшысы-2
Программист-1
19
26000
6 айға
дейін
6
"Іле ауданының
жер қатынастар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Оператор-1
1
26000
6 айға
дейін
7
"Іле аудандық
қазынашылық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Бухгалтер
көмекшісі-3
Қаржыгер
көмекшісі-2
5
26000
6 айға
дейін
8
"Іле ауданының
экономика,
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-1
Бухгалтер-1
2
26000
6 айға
дейін
9
"Іле ауданының
әділет
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер-6
Мұрағат
қызметкері-4
10
26000
6 айға
дейін
10
"Іле ауданының
құрылыс
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Бухгалтер
көмекшісі-1
1
26000
6 айға
дейін
11
"Іле ауданының
ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер-2
Связист-1
Құжатты
рәсімдеу
техник-5
8
26000
6 айға
дейін
12
"Геосәулет"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
Жер
қатынастарын
рәсімдеу
мамандар-5
5
26000
6 айға
дейін
13
"Іле аудандық
білім, дене
шынықтыру және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Мұғалім-2
Бастауыш
мектептерге
мұғалім-1
2
26000
6 айға
дейін
14
"Іле ауданының
маслихат
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
маманы-2
2
26000
6 айға
дейін
15
"Народный
банк"
акционерлік
қоғамы
Банк
қызметкерлері-
2
2
26000
6 айға
дейін
16
"Алматы Канты"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Экономист-3
Бухгалтер-2
5
26000
6 айға
дейін
17
"Фрут Ай"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Химик маманы-1
Оператор-3
4
26000
6 айға
дейін
18
"Акший су"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Кассир-
контролері-1
Программист-1
Техник
жұмысшылары-1
Контролер
көмекшісі-1
4
26000
6 айға
дейін
19
"Райымбек
Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Бухгалтер-2
2
26000
6 айға
дейін
20
"DolCE-pharm"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Бухгалтер-2
Фармацевт-2
4
26000
6 айға
дейін
21
"Казпошта"
акционерлік
қоғамы Іле
аудандық пошта
байланыс
торабы
Бухгалтер-3
Қаржыгер-2
5
26000
6 айға
дейін
22
"Тау Терминал"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестік
Референт-
хатшысы-4
Оператор-3
7
26000
6 айға
дейін
23
"Адилова" жеке
кәсіпкер
Бухгалтер-1
1
26000
6 айға
дейін
24
"Сахариев"
жеке кәсіпкер
Программист-5
5
26000
6 айға
дейін
25
"Жас түлек"
қоғамдық
бірлестігі
Қаржыгер-1
1
26000
6 айға
дейін
26
"Караой су"
тұтынушылар
кооперативі
Қаржыгер-1
1
26000
6 айға
дейін
27
"Кристина"
тұтынушылар
кооперативі
Бухгалтер-1
1
26000
6 айға
дейін
28
"Қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Қаржыгер
маманы-4
4
26000
6 айға
дейін
29
"Қаскелен
орман
шаруашылығы"
мемлекеттік
мекемесі
Бухгалтер-1
1
26000
6 айға
дейін
30
"Іле ауданының
тұрғын
үй-коммуналдық
шаруашылық
жолаушылар
көлігі және
автокөлік
жолдары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
Экономист-1
Бухгалтер-1
2
26000
6 айға
дейін
31
"Қазақстан
Республикасы-
ның жоғарғы
соты жанындағы
соттардың
қызметін
қамтамасыз ету
департаменті-
нің кеңсесі"
мемлекеттік
мекемесі
Заңгер-3
3
26000
6 айға
дейін

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 24 февраля 2012 года N 1-241. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 19 марта 2012 года N 2-10-154. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31 декабря 2013 года № 11-2306
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31.12.2013 № 11-2306.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 и статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ Илийского района" (Куматаев Нурлан Орынбасарович) и "Центр занятости Илийского района" "(Тлеубердин Болат Дюсенович) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работадателям для прохождения молодежной практики и заключить с работадателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Признать утратившим силу постановление акима Илийского района от 29 декабря 2009 года N 12-2175 "Об установлении дополнительных мер по социальной защите от безработицы по Илийскому району", зарегистрированный в управлении юстиции 21 января 2010 года N 2-10-107 (опубликованный в районной газете "Іле таңы" N 5 от 10 января 2010 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Абдулдаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Илийский районный
отдел занятости
и социальных программ"                     Н. Куматаев
24 февраля 2012 года
Директор Государственного
учреждения "Центр занятости"
Илийского района                           Б. Тлеубердин
24 февраля 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
Илийского района N 1-241
от "24" февраля 2012 года
"Об организации молодежной
практики на 2012 год"
Перечень работадателей, где в соответствии с потребностью
регионального рынка труда будут организованы рабочие места для
прохождения молодежной практики на 2012 год
Р/
н
Работадатель
Профессия
(специальности)
Количество
организуемых
рабочих мест
Размер
месячной
заработной
платы
участников
Продол-
житель-
ность
молодеж-
ной
практики
в
месяцах
1
Государственное
учреждение
"Аппарат Акима
Илийского
района"
Экономист-15
Финансист-10
Бухгалтера-5
Юрист-2
Программисты-11
43
26000
До 6 мес
2
Налоговое
управление по
Илийскому
району
Государственное
учреждение
Финансист-15
15
26000
До 6 мес
3
Государственный
центр по
выплате пенсий
Бухгалтер-5
5
26000
До 6 мес
4
Государственное
учреждение
"Отдел
предпринима-
тельства по
Илийскому
району"
Помощник
экономиста
1
26000
До 6 мес
5
Государственное
коммунальное
предприятие
"Центральная
районная
больница"
Медсестры-15
Механик-1
Секретарь-
референт-2
Программист-1
19
26000
До 6 мес
6
Государственное
учреждение
"Отдел
земельных
отношений
Илийского
района"
Оператор
1
26000
До 6 мес
7
Государственное
учреждение
"Илийское
районное
управление
департамента
казначейства"
Помощник
Бухгалтера-3
финансист-2
5
26000
До 6 мес
8
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования"
Экономист-1
Бухгалтер-1
2
26000
До 6 мес
9
Государственное
учреждение
"Управление
юстиции по
Илийскому
района"
Юрист-6
Архивное дело-4
10
26000
До 6 мес
10
Государственное
учреждение
"Отдел
строительства
Илийского
района"
Помощник
бухгалтера-1
1
26000
До 6 мес
11
Государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
Илийского
района"
Юрист-2
Связист-1
Техник по
учету информ-5
8
26000
До 6 мес
12
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие "Геосаулет"
Помощник по
землеустройству
5
26000
До 6 мес
13
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
физической
культуры и
спорта"
Учителя
начальных
классов-1
Преподаватель-1
2
26000
До 6 мес
14
Государственное
учреждение
"Аппарат
маслихата
Илийского
района"
Финансовый
специалист-2
2
26000
До 6 мес
15
Акционерное
общество
"Народный банк"
банкиры
2
26000
До 6 мес
16
Акционерное
общество
"Алматы Канты"
Экономист-3
Бухгалтер-2
5
26000
До 6 мес
17
Товарищество
ограниченной
ответственности
"Фрут Ай"
Химик-1
Оператор
наладчик-3
4
26000
До 6 мес
18
Товарищество
ограниченной
ответственности
"Акший су"
Кассир-
контролер-1
Программист-1
Технический
работник-1
Помощник
контролера-1
4
26000
До 6 мес
19
Товарищество
ограниченной
ответственности
"Раймбек-Агро"
бухгалтер
2
26000
До 6 мес
20
Товарищество
ограниченной
ответственности
"DolCE-pharm"
Бухгалтер-2
Фармацевт-2
4
26000
До 6 мес
21
Илийский РУПС
Акционерное
общество
"Казпочта"
Бухгалтер-3
Финансист-2
5
26000
До 6 мес
22
Товарищество
ограниченной
ответственности
"Тау Терминал"
Делопроизво-
дитель-4
Оператор-3
7
26000
До 6 мес
23
Индивидуальный
предприниматель
"Адилова"
бухгалтер
1
26000
До 6 мес
24
Индивидуальный
предприниматель
"Сахариев"
программисты
5
26000
До 6 мес
25
Общественное
объединение
"Жас тулек"
финансист
1
26000
До 6 мес
26
Потребительский
кооператив
"Караой су"
финансист
1
26000
До 6 мес
27
Коммунальный
кооператив
"Кристина"
бухгалтер
1
26000
До 6 мес
28
Государственное
учреждение
"Отдел
финансовый
отдел Илийского
района"
4
26000
До 6 мес
29
Государственное
учреждение
"Каскеленское
лесное
хозяйство"
Помощник
бухгалтера
1
26000
До 6 мес
30
Государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог"
Экономист-1
Бухгалтер-1
2
26000
До 6 мес
31
Государственное
учреждение
"Канцелярия
Алматинского
суда
департаментом
по обеспечению
деятельности
судов при
Верховном суде"
юристы
3
26000
До 6 мес