Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларды белгілеу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 29 ақпандағы N 2-248 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 наурызда N 2-10-155 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 11-2306 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 31.12.2013 № 11-2306 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы " Заңының 20-бабына сәйкес және Ұлы Отан соғысының қатысушыларын, мүгедектерін қосымша әлеуметтік қолдау мақсатында Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне әлеуметтік қорғау жөнінде тұрғын үй коммуналдық қызметтеріне айына бір рет 45 киловатт электр қуатының сыйымдылығы 27 литрлік 1 газ балонының құнын, ал орталықтандырылған жылу жүйесі жоқ үйлерде нарықтық баға бойынша жылына бір рет 1 тонна көмірдің құнын материалдық көмек ретінде қосымша шаралар белгіленсін.
2. Әлеуметтік көмекті тағайындауға және төлеуге уәкілетті орган болып "Іле ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
3. "Іле ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Құматаев Нұрлан Орынбасарұлына көмек алушының тұрғылықты жері бойынша екінші деңгейдегі банк филиалы және осы операциялардың түрлерін жүзеге асыратын рұқсаты бар басқа да мекемелердегі ашылған есеп шотына төлемдерді аудару арқылы төленуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ерболат Сапарұлы Тұрымбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Б. Абдулаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Іле ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Құматаев Нұрлан Орынбасарұлы
29 ақпан 2012 жыл
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Кәдір Асқар Кәдірұлы
29 ақпан 2012 жыл

Об установлении дополнительных мер по социальной защите участникам инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 29 февраля 2012 года N 2-248. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 19 марта 2012 года N 2-10-155. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31 декабря 2013 года № 11-2306
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 31.12.2013 № 11-2306.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, статьи 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и в целях социальной поддержки участников, инвалидов Великой Отечественной войны акимат Илийского раиона ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительные меры по социальной защите участникам, инвалидам Великой Отечественной войны по оказанию материальной помощи на жилищно-коммунальные услуги один раз в месяц стоимость 45 киловатт электроэнергии, 1 газового баллона вместимостью 27 литров, а в домах где отсутствует централизованное отопление по рыночной цене стоимость 1 тонны угля один раз в год.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальной программ Илийского района"
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Илийского района" Куматаеву Нурлану Орынбасаровичу осуществить выплату помощи по месту жительства путем перечисления денежных средств на предоставленные лицевые счета получателей через банки второго уровня или организации, имеющие лицензию Национального Банка Республики Казахстан на осуществление соответствующих видов банковских операций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима района Турымбетова Ерболата Сапаровича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Абдулаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Илийского района"                          Куматаев Нурлан Орынбасарович
29 февраля 2012 года
Начальник государственного
Учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"                 Кадир Аскар Кадирович
29 февраля 2012 года