Іле ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 6-25 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 3-381 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 мамырда N 2-10-161 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 қазандағы № 24-114 шешімімен және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 қазандағы N 9-1890 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 28.10.2013 № 24-114 шешімімен. және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 25.10.2013 N 9-1890 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес Іле аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы елді мекендерінің шекаралары (шегі) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Междуреченск ауылдық округінің Екпенді ауылына жалпы көлемі 105,0 гектар жер қосылсын;
2) Боралдай кенттік округінің Боралдай кентіне жалпы көлемі 240,0 гектар жер қосылсын;
3) Күрті ауылдық округінің Ақши ауылына жалпы көлемі 60,0 гектар жер қосылсын;
4) Қараой ауылдық округінің Қараой ауылына жалпы көлемі 40,0 гектар, Нұрғиса Тлендиев ауылына жалпы көлемі 112,0 гектар, Қосөзен ауылына жалпы көлемі 520,0 гектар жер қосылсын;
5) Байсерке ауылдық округінің Жаңаталап ауылына жалпы көлемі 66,0 гектар, Жаңадәуір ауылына жалпы көлемі 28,0 гектар, Ынтымақ ауылына жалпы көлемі 115,0 гектар, Әли ауылына жалпы көлемі 42,5 гектар, Байсерке ауылына жалпы көлемі 30,0 гектар жер қосылсын;
6) Чапаев ауылдық округінің Чапаев ауылына жалпы көлемі 166,4 гектар жер қосылсын;
7) Жетіген ауылдық округінің Жетіген ауылына жалпы көлемі 906,0 гектар, Еңбек ауылына жалпы көлемі 20,0 гектар, Құйған ауылына жалпы көлемі 20,0 гектар, Жаңаарна ауылына жалпы көлемі 28,0 гектар жер қосылсын;
8) Первомай кенттік округінің Первомай кентіне жалпы көлемі 26,4 гектар, Қоянқұс ауылына жалпы көлемі 5,0 гектар жер қосылсын;

Об изменении границ (черт) населенных пунктов Илийского района
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 18 апреля 2012 года N 6-25 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 18 апреля 2012 года N 3-381. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 25 мая 2012 года N 2-10-161. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 28 октября 2013 года N 24-114 и постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 25 октября 2013 года N 9-1890
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 28.10.2013 N 24-114 и постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 25.10.2013 N 9-1890.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1995 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" акимат Илийского района ПОСТАНОВИЛ и Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Илийского района изменить согласно предоставленных картографических материалов:
1) по Междуреченскому сельскому округу включить в черту села Екпенды общей площадью 105,0 гектара;
2) по поселку Боралдай включить в черту поселка Боралдай общей площадью 240,0 гектара земли;
3) по Куртинскому сельскому округу включить в черту села Акши общей площадью 60,0 гектара;
4) по Караойскому сельскому округу включить: в черту села Караой общей площадью 40,0 гектара, в черту села Нургисы Тлендиева общей площадью 112,0 гектара, в черту села Косозен общей площадью 520,0 гектара;
5) по Байсеркенскому сельскому округу включить: в черту села Жанаталап общей площадью 66,0 гектара, в черту села Жанадаур общей площадью 28,0 гектара, в черту села Ынтымак общей площадью 115,0 гектара в черту села Али общей площадью 42,5 гектара земли, в черту села Байсерке общей площадью 30,0 гектара;
6) по Чапаевскому сельскому округу включить в черту села Чапаево общей площадью 166,4 гектара;
7) по Жетыгенскому сельскому округу включить: в черту села Жетыген общей площадью 906,0 гектара, в черту села Енбек общей площадью 20,0 гектара, в черту села Куйган общей площадью 20,0 гектара, в черту села Жанаарна общей площадью 28,0 гектара земли;
8) по Первомайскому поселковому округу включить: в черту поселка Первомайский общей площадью 26,4 гектара, в черту села Коянкус общей площадью 5,0 гектара земли;

9) Ащыбұлақ ауылдық округінің Көкқайнар ауылына жалпы көлемі 476,4 гектар, Жәпек батыр ауылына жалпы көлемі 105,0 гектар, Мұхаметжан Түймебаев ауылына жалпы аумағы 131,0 гектар жер қосылсын;
10) Казцик ауылдық округінің Комсомол ауылына жалпы көлемі 200,0 гектар жер қосылсын;
2. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасарына (Файль Виктор Александровичке) жүктелсін.
3. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Е. Абдулдаев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Б.Ә. Сүлейменова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ф.К. Ыдрышева
КЕЛІСІЛДІ:
"Іле аудандық жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Әшіров Қайрат Бердығұлұлы
18 сәуір 2012 жыл
"Іле аудандық сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Отыншиев Қуаныш Еділбайұлы
18 сәуір 2012 жыл

9) по Ащибулакскому сельскому округу включить: в черту села Коккайнар общей площадью 476,4 гектара, в черту села Жапек батыр общей площадью 105,0 гектара, в черту села Мухаметжана Туймебаева общей площадью 131,0 гектара земли;
10) по Казциковскому сельскому округу включить в черту села Комсомол общей площадью 200,0 гектара земли.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района (Файль Виктор Александровича).
3. Настоящее постановление акимата и решения маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б.Е. Абдулдаев
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.А. Сулейменова
Секретарь районного маслихата              Ф.К. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Илийского района"                Аширов Кайрат Бердыгулович
18 апреля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Илийского района"                          Отыншиев Куаныш Едилбаевич
18 апреля 2012 года