КазЦИК ауылдық округіндегі жаңа көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Іле ауданы КазЦИК ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қарашадағы N 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2218 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Іле ауданы әкімі жанындағы аудандық тіл және қоғамдық ономастика кеңесінің келісіміне сәйкес, сондай-ақ тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып КазЦИК ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. КазЦИК ауылдық округіндегі КазЦИК, Комсомол ауылдарындағы жаңа көшелерге төмендегі аттары қойылсын:
1) КазЦИК ауылының шығысында орналасқан көшеге "Бекет ата", солтүстігінде орналасқан көшеге "Белағаш Ақұлы".
2) Комсомол ауылының солтүстігінде орналасқан көшеге "Сүйінбай Аронұлы".
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау КазЦИК ауылдық округі әкімінің орынбасары Жумабаев Бауыржан Ақжолұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
КазЦИК ауылдық
округінің әкімі                            Б. Берекетов

О присвоении наименовании новым улицам КазЦИКовского сельского округа
Решение акима КазЦИКовского сельского округа Илийского района Алматинской области от 23 ноября 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2218
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласия совета по языку и общественной ономастики Илийского района, а также с учетом мнения населения аким КазЦИКовского сельского округа Р Е Ш И Л:
1. Присвоить новым улицам в селах КазЦИК, Комсомол КазЦИКовского сельского округа следующие наименования:
1) "Бекет ата" расположенной на востоке, "Белагаш Акулы" расположенной на севере села КазЦИК.
2) "Суюнбай Аронулы" расположенной на севере села Комсомол.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима КазЦИКовского сельского округа Жумабаева Бауыржана Акжоловича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким КазЦИКовского
сельского округа                           Б. Берекетов