Чапаев ауылы Селекцентр ықшам ауданының жаңа көшелеріне ат қою туралы
Алматы облысы Іле ауданы Чапаев ауылы әкімінің 2012 жылғы 03 қазандағы N 3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 05 қарашада N 2161 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Іле аудандық тіл және қоғамдық ономастика кеңесінің келісімі, сондай-ақ ауыл халқының пікірін ескере отырып, Чапаев ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Чапаев ауылы Селекцентр ықшам ауданының оңтүстігінде орналасқан жаңа көшелерге "Тәуелсіздік", "Жастар", "Ынтымақ", "Достық", "Алатау", "Ақ бұлақ", "Рахат", "Шұғыла", "Тың дала" аттары қойылсын.
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау Чапаев ауылы әкімінің орынбасары Сакипова Гүлжан Рамазанқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Чапаев ауылының әкімі                      Д. Қоңырбаев

О присвоении наименований новым улицам микрорайона Селекцентр села Чапаево
Решение акима села Чапаево Илийского района Алматинской области от 03 октября 2012 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 ноября 2012 года N 2161
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и согласия совета по языку и общественной ономастики Илийского района, а также с учетом мнения населения села аким села Чапаево РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам расположенным на юге микрорайона Селекцентр села Чапаево наименования "Тәуелсіздік", "Жастар", "Ынтымақ", "Достық", "Алатау", "Ақ бұлақ", "Рахат", "Шұғыла", "Тың дала".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Чапаево Сакипову Гулжан Рамазановну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Чапаево                          Д. Конурбаев