Қаратал ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы N 5-33 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 маусымда N 2-12-194 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 45-184
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 24.04.2015 № 45-184.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4–тармағына және Қаратал ауданы әкімінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 03-20-394 ұсынысына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы бойынша ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органынан мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми алғаш жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы:                           С. Дәркенбаева
Мәслихат хатшысы:                          Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
16 мамыр 2012 жыл

Об установлении специалистам, Каратальского района работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 16 мая 2012 года N 5-33. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 11 июня 2012 года N 2-12-194. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2015 года № 45-184
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2015 № 45-184.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и представления Акима Каратальского района по N 03-20-394 от 18 апреля 2012 года, Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринария работающих в сельских населенных пунктах Каратальского района установить надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата по вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии:                       С. Даркенбаева
Секретарь маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазылович Нурпазылов
16 мая 2012 года