Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 10-46 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2107 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 мамырдағы N 17-78 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.05.2013  N 17-78 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 34-тармағына және 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-183 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-9 шешіміне (2012 жылғы 21 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-187 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2012 жылғы 11 сәуірдегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-30 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-192 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 4 мамырдағы N 18 "Қаратал" газетінде жарияланған), 2012 жылғы 8 маусымдағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 60-264 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 6-34 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2-12-197 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 "Қаратал" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 06 сентября 2012 года N 10-46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2107. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14 мая 2013 года N 17-78
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратальского района Алматинской области от 14.05.2013 N 17-78.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 3 и 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-12-183, опубликовано в газете "Каратал" от 13 января 2012 года N 2), в решение Каратальского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 21 февраля 2012 года за N 2-12-187, опубликовано в газете "Каратал" от 2 марта 2012 года N 9), в решение Каратальского районного маслихата от 11 апреля 2012 года N 4-30 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-12-192, опубликовано в газете "Каратал" от 4 мая 2012 года N 18), в решение Каратальского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 6-34 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 60-264 "О районном бюджете Каратальского района на 2012-2014 год" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-12-197, опубликовано в газете "Каратал" от 29 июня 2012 года N 26) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "3038099" саны "3063837" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "2900523" саны "2926261" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3072344" саны "3098082" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-91766" саны "-60215" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "91766" саны "60215" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Б. Байтаев
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
06 қыркүйек 2012 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 10-46
"Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Қаратал ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 60-264
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 60-264 "Қаратал ауданының
2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" шешіміне
1-қосымша
Қаратал ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы

1) "Доходы" цифру "3038099" заменить на цифру "3063837", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "2900523" заменить на цифру "2926261".
2) "Затраты" цифру "3072344" заменить на цифру "3098082".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-91766" заменить на цифру "-60215".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "91766" заменить на цифру "60215".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственный деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       Б. Байтаев
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
06 сентября 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Каратальского района от 06 сентября
2012 года N 10-46 "О внесении
изменений в решение Каратальского
районного маслихата от 20 декабря
2011 года N 60-264 "Об районном
бюджете Каратальского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Каратальского
района от 20 декабря 2011 года
N 60-264 "О районном бюджете
Каратальского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Каратальского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование