Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 02-11 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда N 2-13-150 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15-98 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2013 N 15-98 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабының 7-тармағы, 104-бабының 5-тармағы, 106–бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-357 (2011 жылдың 26 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2-13-146 енгізілген, 2012 жылдың 6, 13, 20 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596) жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4475463" саны "4589615" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4357171" саны "4471323" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "622469" саны "669960" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1099813" саны "1166474" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4475463" саны "4617300" санына ауыстырылсын.
5) Бюджет тапшылығы (профицит) - "-52335" саны "-80020" санына ауыстырылсын.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "55821" саны "80020" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Сәуле Молданазарқызы Шуақова
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының
экономика, бюджеттік
жоспарлау және кәсіпкерлік
бөлімінің бастығы                          Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
17 ақпан 2012 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 48-357 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы 2012 жылғы 17 ақпандағы
N 02-11 шешімімен бекітілген
1-қосымша
"Кербұлақ ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 2011 жылғы
20 желтоқсандағы N 48-357
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О районном бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 02-11. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-13-150. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26 апреля 2013 N 15-98
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кербулакского района Алматинской области от 26.04.2013 N 15-98.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 48-357 "О бюджете Кербулакского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года N 2-13-146, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 6,13,20 января 2012 года N 1 (3594), N 2 (3595), N 3 (3596), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4475463" заменить на цифру "4589615", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4357171" заменить на цифру "4471323";
"целевые текущие трансферты" цифру "622469" заменить на цифру "669960";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1099813" заменить на цифру "1166474".
2) "Затраты" цифру "4475463" заменить на цифру "4617300".
5) Дефицит (профицит) – цифру "-52335" заменить на цифру "-80020".
6) Финансирование дефицита (использование профицита) – цифру "55821" заменить на цифру "80020".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Шуакова Сауле Молданазаровна
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Тулегенов Шалхибай Молдахметович
17 февраля 2012 года
Внесение изменении в решение
маслихата "Бюджет Кербулакского
района на 2012-2014 годы"
N 48-357 от 20 декабря 2011 года
Утвержден решением маслихата
N 02-11 от 17 февраля 2012 года
Приложение N 1
"Бюджет Кербулакского района
на 2012 -2014 годы"
Утвержден решением маслихата
N 48-357 от 20 декабря 2011 года
Приложение N 1
Бюджет Кербулакского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6