2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы N 32 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 наурызда N 2-13-151 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы N 318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2012.06.01 N 318 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 Қаулысына сәйкес, Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылғы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Кербұлақ аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Диханбаева Айгүл Тұрдахынқызы) және "Кербұлақ ауданының жұмыспен қамту орталығы" (Қасаблатов Серік Алмухаметұлы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Кербұлақ аудан әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Кербұлақ ауданында жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар белгілеу туралы" N 17 қаулының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 09 наурыздағы 2-13-109 нөмірімен енгізілген, 2010 жылғы 26 наурызда N 13 (3502) "Кербұлақ жұлдызы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н. Жантілеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Айгул Тұрдахынқызы Диханбаева
22 ақпан 2012 жыл
Кербұлақ аудандық жұмыспен
қамту Орталығының директоры                Серік Алмухаметұлы Қасаблатов
22 ақпан 2012 жыл
Кербұлақ аудандық әкімдігінің
2012 жылғы 22 ақпандағы
"2012 жылы жастар практикасын
ұйымдастыру туралы" N 32 қаулысына
қосымша
2012 жылғы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар
практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс
берушілердің тізбесі
N
Жұмыс
берушінің
атауы
Ұйымдастыры-
латын жұмыс
орындарының
саны
Кәсіби
(мамандығы)
Айлық
жалақысының
мөлшері
(теңге)
Жастар
практикасының
ұзақтығы
(айлар)
1
"Кербұлақ
ауданы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
2
Заңгер
26000
6
1
Экономист
26000
6
2
"Кербұлақ
аудандық
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Есеп және
аудит
26000
6
3
"Кербұлақ
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Экономист
26000
6
4
"Кербұлақ
аудандық
салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
2
Экономист
26000
6
5
"Кербұлақ
ауданының
ішкі саясат
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Заңгер
26000
6
1
Саясат-
танушы
26000
6
6
"Кербұлақ
ауданының
экономика
және
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Экономист
26000
6
1
Қаржыгер
26000
6
7
"Кербұлақ
аудандық жер
қатынастары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
1
Мелиорация,
жерді
баптау
және
қорғау
26000
6
1
Заңгер
26000
6

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 22 февраля 2012 года N 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 16 марта 2012 года N 2-13-151. Утратило силу - Постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 01 июня 2012 года N 318
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 01.06.2012 N 318
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ Кербулакского района" (Диханбаева Айгуль Турдахуновна) и "Кербулакскому районному центру занятости" (Касаблатов Серик Алмухаметович) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кербулакского района от 27 января 2010 года N 17 "Об установлении дополнительных мер по социальной защите от безработицы Кербулакского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 марта 2010 года N 2-13-109, опубликованное в газете "Кербұлақ жұлдызы" от 26 марта 2010 года N 13 (3502).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Жантылеуов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела занятости
и социальных программ"                     Айгуль Турдахыновна Диханбаева
22 февраля 2012 года
Директор государственного
учреждения "Центр занятости"               Серик Алмухаметович Касаблатов
22 февраля 2012 года
Приложение
к постановлению акимата
Кербулакского района
от 22 февраля 2012 года
N 32 "Об организации молодежной
практики на 2012 год"
Перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с
потребностью регионального рынка труда будут организованы
рабочие места для прохождения молодежной практики
N
Наименование
работодателя
Количество
организуе-
мых
рабочих
мест
Специальность
Размер
месячной
заработной
платы
(тенге)
Продолжитель-
ность
молодежной
практики в
месяцах
1
Государственное
учреждение
"Аппарата
акима
Кербулакского
района"
2
Юрист
26000
6
1
Экономист
26000
6
2
Государственное
учреждение
"Отдел
финансов
Кербулакского
района"
1
Учет и
аудит
26000
6
3
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ"
1
Экономист
26000
6
4
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление
Кербулакского
района"
2
Экономист
26000
6
5
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренней
политики"
1
Политик
26000
6
6
Государственное
учреждение
"Отдел
экономики и
бюджетного
планирования"
1
Экономист
26000
6
1
Финансист
26000
6
7
Государственное
учреждение
"Отдел
земельных
отношений
Кербулакского
районного"
1
Мелиорация
рекультива-
ция и
охрана
земель
26000
6
1
Юрист
26000
6
8
"Алматинская
областная
дирекции,
телекоммуни-
каций филиал
акционерного
общества
"Казак
телеком"
Кербулакский
районный
филиал узел
телекоммуни-
каций
1
Радио-
механик
по ремонту
и
обслужива-
нию
аппаратуры
26000
6
9
Прокуратура
Кербулакского
района
1
Юрист
26000
6
10
Кербулакский
районный суд
1
Юрист
26000
6
11
Акционерное
общество
"Народный
банк"
Казахстана
управление
Кербулакского
района
1
Экономист
26000
6
12
Государственное
учреждение
"Кербулакский
районный отдел
жилищно-
коммунального
хозяйства
пассажирского
автотранспорта
и
автомобильных
дорог"
1
Экономист
26000
6
13
Государственное
учреждение
"Центр
занятости
Кербулакского
района"
1
Юрист
26000
6
14
"Кербулакский
районный
филиал
Алматинского
областного
государствен-
ного архива"
1
Делопроиз-
водитель
26000
6
15
Государственное
учреждение
"Отдел
статистики
Кербулакского
района"
1
Экономист
26000
6
16
Кербулакский
районный отдел
внутренних дел
1
Программист
26000
6
17
Государственное
коммунальное
предприятие на
Праве
хозяйственного
ведения
"Кербулак су
құбыры" акимат
Кербулакского
района
1
Экономист
26000
6
18
Государственное
учреждение
"Акимат
Сарыозекского
поселкового
округа"
1
Делопроиз-
водитель
26000
6