Шектеу іс - шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы Жайнақ батыр ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 қарашадағы N 23 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 26 қарашада N 2203 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Жайнақ батыр ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы Жайнақ батыр ауылдық округі әкімінің 26.11.2013 № 25 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 23 қазан 2012 жылғы N 273-ші 9 ұсынысының негізінде, Жайнақ батыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жайнақ батыр ауылдық округінде ірі қара малдар арасынан сібір жарасы ауруынан "күдікті" жағдайларының тіркелуіне байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жайнақ батыр ауылдық округінің мал дәрігері бас маман Джолдыбаев Айдар Аленұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайнақ батыр ауылдық
округінің әкімі                            О. Байтоғаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Кербұлақ аудандық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Тоқабаев Сламбай Нұрәділұлы
12 қараша 2012 жыл
Кербұлақ ауданы бойынша
"Мемлекеттік санитарлық–
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ешкенов Ертай Оразұлы
12 қараша 2012 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Жайнак батырского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 12 ноября 2012 года N 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2012 года N 2203. Утратило силу решением акима Жайнак батырского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 26 ноября 2013 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима Жайнак батырского сельского округа Кербулакского района Алматинской области от 26.11.2013 № 25.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Кербулакского района N 273 от от 23 октября 2012 года, Аким Жайнак батырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с регистрацией "подозрения" от сибирской язвы крупно рогатого скота на территории села Жаналык, Жайнак батырского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложит на главного специалиста ветеринарного врача Жайнак батырского сельского округа Джолдыбаев Айдар Аленовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десятки календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жайнак батыр
сельского округа                           О. Байтогаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Кербулакская
районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"                      Токабаев Сламбай Нурадилович
12 ноября 2012 года
Начальник "Управление
государственного санитарного–
эпидемиологического надзора"
по Кербулакскому району                    Ешкенов Ертай Оразович
12 ноября 2012 года