Көксу ауданы, Балпық ауылдық округіне қарасты Балпық би ауылында атаусыз көшеге ат қою туралы
Алматы облысы Көксу ауданы Балпық кенттік округі әкімінің 2012 жылғы 14 қарашадағы N 2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 04 желтоқсанда N 2207 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "кентінде" сөздері "ауылында" сөздерімен, "кентінің" сөздері "ауылының" сөздерімен, "кенттік" сөздері "ауылдық" деген сөздерімен ауыстырылды – Алматы облысы Көксу ауданы Балпық ауылдық округі әкімінің 31.12.2014 № 5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармағына сәйкес және Көксу аудан әкімдігі жанындағы ономастикалық Кеңестің келісімі сондай-ақ аумақ халқының пікірін ескере отырып, Балпық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Балпық ауылдық округіне қарасты, Балпық би ауылының оңтүстік-шығысында орналасқан атаусыз көшеге, Ұлы Отан Соғысының қатысушысы "Сатыбалды Сүгүровтың" аты қойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды және іс жүзіне асыру жұмыстарын жүргізу Балпық ауылдық округінің жетекші маманы Копбаева Мариям Молдатайқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балпық ауылдық
округінің әкімі Қалиева Ә. Ә

О присвоении наименования улице без названия в селе Балпык би Балпыкского сельского округа Коксуского района
Решение акима Балпыкского поселкового округа Коксуского района Алматинской области от 14 ноября 2012 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 декабря 2012 года N 2207
Сноска. В наименовании и по всему тексту слова "в поселке" заменить на слова "в селе", слова "поселка" на слова "села", слова "поселкового" на слова "сельского" решением акима Балпыкского сельского округа Коксуского района Алматинской области от 31.12.2014 № 5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласования c комиссией по ономастике при Коксуском районном акимате, а также с учетом мнения населения аким Балпыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице без названия участника Великой Отечественной Войны "Сатыбалды Сугурова" расположенной на юго - востоке села Балпык би Балпыкского сельского округа.
2. Контроль за исполнением и реализацией настоящего решения возложить на ведущего специалиста Балпыкского сельского округа Копбаевой Мариям Молдатаевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балпыкского
сельского округа Калиева А. А.