Райымбек ауданы бойынша қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы N 8 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Райымбек ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 ақпанда N 2-15-112 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 264 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 13.09.2016 № 264 қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық әкімдігінің 18.03.2013 N 41 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне қарамастан Райымбек ауданының ұйымдары мен мекемелерінде қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық әкімдігінің 18.03.2013 N 41 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік салаға жетекшілік ететін) аудан әкімінің орынбасары Бейеділов Талғат Ескендірұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Медеуов
Келісілді:
Райымбек аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі мемлекеттік
мекемесінің бастығы Х. Зыкаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц. Освобожденных из мест лишения свободы по Райымбекскому району
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 18 января 2012 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области 10 февраля 2012 года N 2-15-112. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 13 сетября 2016 года № 264
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 13.09.2016 № 264.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Райымбекского района от 18.03.2013 N 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пунктом 1 подпунктом 14) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации мест в предприятиях и организациях Райымбекского района независимо от форм собственности.
Сноска. 1 пункт в редакции постановления акимата Райымбекского района от 18.03.2013 N 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района Байедилова Талгат Ескендировича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Медеуов
Согласовано:
Начальник государственного
учреждения Райымбекского
районного отдела занятости
и социальных программ Х. Зыкаев