Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-9 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-17-111 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 44-бабы 7-тармағы, 104-бабы 5-тармағы, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-107 нөмірмен енгізілген, 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3979326" саны "4138535" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"Трансферттердің түсімдері" "3795340" саны "3954549" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3979326" саны "4180772" санына ауыстырылсын.
3) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-23960" саны "-66197" санына ауыстырылсын.
4) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "23960" саны "66197" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының кезектен тыс
2 сессиясының төрағасы:                     Б. Өтеншинов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Қ. Абдрахманов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
2012 жылғы 17 ақпан
Сарқан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 17 ақпандағы
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті" туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 2-9 шешіміне бекітілген
1-қосымша
"Сарқан ауданының 2012-2014
жылдарға арналған бюджеті" туралы
"Сарқан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
N 53-309 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Сарқан ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-9. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-17-111. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309 (зарегистрировано в Управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственном регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-17-107, опубликовано в газете "Саркан" N 2 от 06 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" "3979326" заменить на цифру "4138535", в том числе:
"Поступления трансфертов" цифру "3795340" заменить на цифру "3954549".
2) "Затраты" цифру "3979326" заменить на цифру "4180772".
3) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-23960" заменить на цифру "-66197".
4) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "23960" заменить на цифру "66197".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
2 сессии районного маслихата               Отеншинов Б.
Секретарь Сарканского
районного маслихата                        Абдрахманов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Сарканского
районного отдела экономики
и бюджетного планирования                  Аязбаев Талгат Токтасынович
17 февраля 2012 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 17 февраля
2012 года N 2-9 "О внесении
изменений в решение Сарканского
районного маслихата от 21 декабря
2012 года N 53-309 "Об районном
бюджете Сарканского района
на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 21 декабря 2011 года
N 53-309 "Об районном бюджете
Сарканского района на
2012-2014 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ