Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 122 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 сәуірде N 2-17-115 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 1-тармағына31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 274 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы N 274 Жарлығын іске асыру туралы" N 326 Қаулысына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық, поселкелік, ауылдық округ әкімдеріне Алматы облысы, Сарқан ауданы, Сарқан қаласы, Жамбыл көшесі, 96 үй мекен-жайында орналасқан "Алматы облысы Сарқан ауданының Қорғаныс iстер жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiнің (келiсiм бойынша) шақыру учаскесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ, он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір -маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Қалалық, поселкелік, ауылдық округ әкімдері 2012 жылдың сәуір -маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандары, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін ұйымдастырсын.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Саркандского района Алматинской области от 26 марта 2012 года N 122. Зарегистрировано Управлением юстиции Саркандского района Департамента юстиции Алматинской области 18 апреля 2012 года N 2-17-115
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 27, пунктом 1 статьи 28, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", а также Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акимам городского, поселкового и сельских округов организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сарканского района Алматинской области" (по согласованию) расположенного по адресу Алматинская область, Сарканский район, город Саркан, улица Жамбыла, дом 96.
2. Образовать районную призывную комиссию для проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 2.
4. Акимам городского, поселкового и сельских округов в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.

5. "Алматы облысының Ішкі істер департаменті Сарқан ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және жеткізуді өз құзыреті шегінде ұйымдастырып, шақырушыларды жөнелту кезінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сәрсембаев Азамат Сламжанұлына жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Шарапиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысының Ішкі істер
департаменті Сарқан ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің бастығы                        Асқарбаев Айдын Төреханұлы
5 сәуір 2012 жыл
"Алматы облысы Сарқан
ауданының Қорғаныс iстер
жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Кұмарғалиев Руслан Шораұлы
5 сәуір 2012 жыл
Алматы облысы әкімдігінің
"Алматы облысының денсаулық сақтау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
шаруашылық жүргізу құқығындағы
"Сарқан аудандық орталық ауруханасы"
мемлекеттiк коммуналдық
кәсiпорынның директоры                     Мырзашев Иманғали Бөлегенұлы
5 сәуір 2012 жыл
Сарқан ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 26 наурыздағы
"Қазақстан Республикасының
азаматтарын 2012 жылдың
сәуір-маусымында және қазан-
желтоқсанында кезекті мерзімді
әскери қызметке шақыру
туралы" N 122 қаулысына
1-қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Сәрсембаев Азамат Сламжанұлы Аудан әкімінің орынбасары, шақыру комиссиясының төрағасы;
Құмарғалиев Руслан Шораұлы "Алматы облысы Сарқан ауданының Қорғаныс iстер жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi бастығы, шақыру комиссиясының төрағасының орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Елесұлы Абылқасым "Алматы облысының Ішкі істер департаменті Сарқан ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнің бастығының орынбасары;
Қанапьянов Серік Ғазизұлы Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорынның директорының орынбасары;
Байғошанова Қатша Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Сарқан аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорынның медбикесі, комиссия хатшысы.
Сарқан ауданы әкімдігінің
2012 жылдың 26 наурыздағы
"Қазақстан Республикасының
азаматтарын 2012 жылдың
сәуір-маусымында және қазан-
желтоқсанында кезекті мерзімді
әскери қызметке шақыру
туралы" N 122 қаулысына
2-қосымша
Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі
N
Шақыруды жүргізу
айлары
Сарқан ауданында қалалық, поселкелік
және ауылдық округтер бойынша
Қазақстан Республикасының Қарулы
күштеріне шақырылатындардың жалпы саны
1
Сәуір
50 адам
2
Мамыр
50 адам
3
Маусым
50 адам
4
Қазан
50 адам
5
Қараша
50 адам
6
Желтоқсан
50 адам

5. Государственному учреждению "Отдела внутренних дел Сарканского района Департамента Внутренних дел Алматинской области" (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан, уклоняющихся от исполнения воинской обязанности, организовать работу по охране общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призывников.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарсембаева Азамата Сламжановича.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района                               Шарапиев Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела внутренних дел
Сарканского района Департамента
Внутренних дел Алматинской области"        Аскарбаев Айдын Тореханович
5 апреля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
Сарканского района
Алматинской области"                       Кумаргалиев Руслан Шораевич
5 апреля 2012 года
Директор государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Сарканская центральная районная
больница" государственного учреждения
"Управление здравоохранения
Алматинской области" акимата
Алматинской области                        Мырзашев Имангали Болегенович
5 апреля 2012 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Сарканского района от 26 марта
2012 года N 122 "Об очередном
призыве граждан Республики
Казахстан на срочную воинскую
службу в апреле-июне и
октябре-декабре 2012 года"
Состав районной призывной комиссии
Сарсембаев Азамат Сламжанович - Заместитель акима района, председатель призывной комиссии;
Кумаргалиев Руслан Шораевич - Начальник государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сарканского района Алматинской области", заместитель председателя призывной комиссии;
Члены комиссии:
Елесулы Абылкасым - Заместитель начальника государственного учреждения "Отдела внутренних дел Сарканского района Департамента Внутренних дел Алматинской области";
Канапьянов Серик Газизович - Заместитель директора государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сарканская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области";
Байгошанова Катша - Медсестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Сарканская центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" акимата Алматинской области" секретарь комиссии.
Приложение 2
к постановлению акимата
Сарканского района от 26 марта
2012 года N 122 "Об очередном
призыве граждан Республики
Казахстан на срочную воинскую
службу в апреле-июне и
октябре-декабре 2012 года"
График проведения призыва граждан на воинскую службу
N
Месяцы проведения
призыва
Общее количество призываемых граждан в
Вооруженные Силы Республики Казахстан
по городскому, поселковому и сельским
округам Сарканского района
1
Апрель
50 человек
2
Май
50 человек
3
Июнь
50 человек
4
Октябрь
50 человек
5
Ноябрь
50 человек
6
Декабрь
50 человек