1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Талғар аудандық әкімінің 2012 жылғы 06 қаңтардағы N 01-14 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 қаңтарда N 2-18-137 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 09-591 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 09-591 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33–бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 05 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білім деңгейін және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын-ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Талғар ауданы, Талғар қаласы, Павлов көшесі № 22 а мекен-жайында орналасқан "Талғар қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Талғар қалалық және ауылдық округ әкімдері және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысы Талғар қаласы Қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Садықова Райхан Нұрмырзақызына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының әкімі Т. Өмірәлиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі біріккен
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Азноварян Владимир Сумбатович

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 06 января 2012 года N 01-14. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 19 января 2012 года 2-18-137. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 05 сентября 2016 года № 09-591
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 05.09.2016 № 09-591.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республики Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Талгар" расположенного по адресу: Талгарский район, город Талгар, улица Павлова 22 а, в январе- марте 2012 года.
2. Акимам города Талгар, сельских округов и руководителям организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Талгар" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима района Садыкову Райхану Нурмурзаевну.
4. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Талгарского района Т. Умралиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Объединенный
отдел по делам обороны
города Талгар" Азноварян Владимир Сумбатович